Macaristan Parsiyel

Macaristan parsiyel çalışmalarını düzenli olarak sürdüren nadir kuruluşlar arasında yer alan firmamız, İstanbul depolarımızdan hatanın belirli günleri çıkış yapmak suretiyle grupaj ve kargo yüklerinizi teslim adreslerine ulaştırmaktadır

Macaristan’a nakliyat konusunda faaliyetler göstermekte olan firmamız, söz konusu lojistik hattı ile ilgili tüm detaylı bilgilere sahip olarak, kapsamlı çalışmalara imza atmakta ve çalışmalarını her geçen gün büyütüp genişletmekte, bulunduğu konum itibarı ile göz takdirleri toplayan bir kuruluş statüsünde bulunmaktadır.

Macaristan’a komple ve parsiyel yük taşımacılığı hizmetleri vermekte olan firmamız her türlü yük taşımacılığını garajında bulunan standart ve mega tenteli tırları, kapalı kasa frigo dorse tırları, gabari dışı ağır nakliyata uygun uzamalı ve havuzlu dorseli lowbed tırları, konteyner taşımacılığını konteyner kilitleri mevcut bulunan açık sal dorse tırları ile gerçekleştirmektedir.

Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) üyeliği ve C2 yetki belgesine sahip olan firmamız yapmakta olduğu tüm taşımaları CMR sigortası kapsamında güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Kargo ve parsiyel kapsamında bulunan, paletli, kasalı, sandıklı, kolili, çuvallı ve açık halde bulunan her türlü ticari eşyanızı, ebat ve ağırlıkları fark etmeksizin taşımakta, teslimatları başta Budapeşte olmak üzere Macaristan’ın tüm şehirlerine gümrük veya adres teslimi şeklinde yapmaktadır.

Macaristan’a taşınmasını planladığınız her türlü komple, parsiyel ve kargo yüklerinizin nakliyesi ile ilgili taleplerinizi firmamızın web sayfasında bulunan iletişim mail ve telefonlarına yazılı ve sölü olarak bildirebilir, tam gün çalışma anlayışı ile hizmet sunmakta olan deneyimli ekibimizden en uygun şartlarda taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Parsiyel tır çıkışlarımız İstanbul merkezli toplanmakta olduğundan İstanbul dışında bulunan şehirlerimizde hazır halde ki parça yükler iç nakliye ile depolarımıza taşınmaktadır.Depolarımızda ambalajlanarak tırlara yüklenen parsiyel yükler istanbul gümrüklerinde ihracat işlemleri yapıldıktan sonra Macaristan gümrük veya adres teslimi olacak şekilde dağıtım yapılmaktadır.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız