Makedonya Çalışan Nakliye Firmaları

MAKEDONYA GEÇMİŞİ

Tarihte uzunca bir dönem Türklerin hakimiyetinde bulunan Makedonya 19. yüzyılda bu hakimiyetten çıkmaya başlamış, buna bağlı olarak her geçen süre içerisinde toprak bütünlüğünü kaybetmeye, gün geçtikçe arazi ve ekonomik bakımdan küçülmeye başlamıştır. Makedonya çalışan nakliye firmaları arasında önemli yer tutmuş olan kuruluşumuz, Uluslararası taşımacılığın en yoğun faaliyet alanlarından Kara yolu nakliyesinde özellikle ihracat kapsamlı yüklerin taşınmasında yoğun çalışmalar yapmaktadır.

Makedonya’ya lojistik ve taşımacılık faaliyetleri gösteren firmamız ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarını sistemli ve düzenli olarak itinalı bir şekilde sürdürmektedir. Makedonya’nın Üsküp ve Bitola gibi şehirleri başta olmak üzere tüm şehirleri ve bölgelerine ihraç edilen ürünlerin taşınmasında son derece titiz ve özverili çalışmalar yapmaktayız. İhracat taşımalarında olduğu gibi Makedonya’dan zaman zamanda olsa ithal edilen her türlü taşınabilir yükün nakliyesi konusunda ithalat nakliye çalışmalarımız mevcuttur. Makedonya’ya kuru yük nakliyesi, gabari dışı yüksek tonaj ve metrajlı ağır nakliye, kuru gıda, yaş sebze meyve, kimyasal madde tıbbi ilaç ve konteyner nakliyesi alanlarında her yük grubuna uygun araç tipleri ile nakliye hizmetlerimiz devam etmektedir.

makedonya çalışmakta olan nakliye firmaları

Makedonya’ya çalışan nakliye firması

KARAYOLU NAKLİYE

Makedonya kara yolu nakliyesinde Standart ve mega tenteli tırlarımız, ağır nakliyat lowbed dorse araçlarımız, açık kasa ve frigo dorseli tırlarımızla tüm nakliye taleplerine yeterli miktarda ve olumlu karşılık vermekteyiz.Uluslararası kara yolu nakliye çalışması yapan nakliye firmalarıyla rekabetçi çalışmalarımızla ön plana çıkan firmamız Makedonya transport ve lojistik hattında kısa sürede tercih edilen, aranan ve önerilen firmalar arasında yerini almış, her geçen gün yükselişini emin adımlarla sürdürmeye devam etmektedir.

Karayolu taşımacılık yönetmeliğine uygun olarak tır seferleri düzenleyen firma, tüm araçlarında bulunan uydu araç takip sistemi ile anlık konumlama yapmaktadır.İstanbul Anadolu yakasından yüklenerek Makedonya’nın Üsküp (Skobje) şehrine teslim edilmek üzere yaklaşık 24 ton yükün tenteli tır ile taşınması ile ilgili navlun fiyatı 1.600 euro, yükleme anından teslim anına kadar geçen süre çok kısa olup iki gündür. Makedonya’ ya kara yolu lojistik alanında komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında yerleşik bulunan parsiyel depolarımızdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimiz de yoğun bir şekilde devam etmektedir.Parsiyel veya kargo yükleriniz taleplerinize göre, gerek depomuza gönderilmek suretiyle, gerek bulundukları adreslerinden alınmak suretiyle Makedonya’ nın tüm şehirlerinde gümrük veya adrese teslimi şeklinde yapılmakta olup talepleriniz doğrultusunda yurt dışı gümrükleme hizmetlerimizde bulunmaktadır.

MODERN ARAÇ FİLOMUZ

Makedonya nakliye çalışmalarımızı son derece gelişmiş modern araç filomuzda bulunan yüksek modelli araçlarımız, eğitimli sürücülerimiz ve uzman operasyon ekibimiz kontrolünde sağlamaktayız. Yapılan tüm nakliye seferlerinde uydu araç takip sistemi vasıtası ile anlık konumlama ile yer tespiti yapılarak anında araç konum bilgilendirmesi  hizmeti verebilmekteyiz. Makedonya nakliye çalışan taşımacılık firmaları ile lojistik işbirliğimiz çerçevesinde ihracat ve ithalat yüklerinin büyük bir bölümünün taşınmasında önemli bir paya sahibiz. Üsküp şehrinde bulunan temsilciliklerimiz ve acentelerimiz ile işbirliğimizden doğan güç birliği ile firmamıza gelen tüm tır organize taleplerine olumlu yönde yanıt verebilecek araç sayısına sahip bulunmaktayız. Makedonya ihracat veya ithalat yükleriniz CMR sigortası kapsamında TIR karne sistemi ile taşınmaktadır.Bu konudaki tüm taleplerinizi firmamıza mail veya telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirebilir, en kısa süre içerisinde en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Almanya’dan Makedonya’ya taşınmakta olan hamburger ve fast food ürünlerinin tamamını artı eksi derecelerde taşıma yapabilen perdeli bölünmüş frigofrik dorseli soğutuculu tırlarımızla en kısa süre teslim etmek üzere ilk günki tazeliğini muhafaza ederek taşımaktayız.

Yüklenen aracın gümrüklemesi ile ilgili gümrükçünüzden sağlıklı bilgi alamıyoruz. Gümrüğün Çanakkale’de değil de İstanbul’da yapılma ihtimali olduğunu ancak henüz kesin bilgi olmadığını belirtiliyor. Malumunuz üzere Makedonya’da son iş günü 29 Aralık Cuma günü olacağından o günden önce yükü teslim etmemiz gerekiyor. Dolayısı ile gümrüklemenin bugün Çanakkale’den yapılması gerekmektedir.