Makedonya Nakliyat Firmaları

Makedonya nakliyat firmaları ile işbirliği içerisinde yapmış olduğumuz lojistik faaliyetlerimizi aralıksız olarak devam ettirmekteyiz.

Uluslararası alanda göstermiş olduğumuz performans ile tüm ihracatçı ve ithalatçı firmaların tercih ettiği nakliye şirketleri arasında ön planda olan firmamız geçmişten bugüne sektöre hizmet etmeye devam ediyor

Makedonya ya komple ve parsiyel tır taşımacılığı işleri yapmakta olan firmamız taşınabilir her türlü mamülün özellikle Üsküp ve Bitola gibi şehirlerine ulaştırmasında öncülük etmektedir.

Kara yolu yönetmeliğine uygun olarak hareket edip tüm prosedürleri gereğince yerine getirip yükleme adresinden teslim adresine kadar geçen süreci an be an takip ederek seferler esnasında oluşabilecek her türlü sorna anında müdahale ederek sağlıklı bir sevkiyat olmasını sağlıyoruz.

Türkiye’den Makedonya ya taşınacak olan her türlü ürünün nakliyesini, geniş araç filomuzda bulunan öz mal ve kiralık araçlarımızla yapmakta, tüm araçlarımız cmr sigortası güvencesine uzman şoförler kontrolünde çalıştırılmaktadır.

Makedonya nakliyat firmaları içerisinde göz dolduran çalışmalarımız müşterilerimiz tarafından takdirle karşılanmakta, bu vesile ile büyük proje işlerin yapılmasında büyük paya sahip olmaktayız.

Makedonya lojistik hattında ki tüm seferlerimiz son  model araçlardan oluşmaktadır.

Sizlerde Makedonya ya taşıtmayı düşündüğünüz her türlü ihracat yükünüzün taşınması ile ilgili tüm taleplerinizi firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı veya sözlü olarak bildire bilir, taleplerinize en kısa sürede en uygun taşıma navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.