Makedonya Parsiyel

TÜRKİYE MAKEDONYA ARASI PARSİYEL NAKLİYE HİZMETLERİMİZ

Makedonya parsiyel, grupaj, parça ve kargo kapsamlı yük taşıma çalışmalarımız son derece modern depolarımızda ambalajlanıp paketlenerek önce gümrükleme yapılıp sonrasında Üsküp ve Bitola gibi şehirlere hareket ederek, maksimum iki gün içinde teslim edilmesi gereken adreslere ulaştırılmaktadır. Parsiyel çıkışlarımızı yaptığımız araçlarımız genellikle yüksek modelli tır ve kamyonlardan oluşmakta, kat edilen yolu minimuma indirmek amacıyla en kısa mesafe güzergah olan İpsala sınır kapısı çıkışlı Yunanistan üzerinden sağlanmakta olup, Makedonya ya teslimatları yapılmaktadır. Grupaj, parsiyel ve kargo kapsamlı her türlü paletli, kolili, sandıklı ve açık durumda bulunan yükünüzü, ebatları ve ağırlıkları, istiflene bilir veya istiflenemez oldukları durumlarına göre fiyatlandırma yapılır, dorse içerisinde en uygun yere sabitlenmek suretiyle düzenli olarak yerleştirilir. Erenköy ve Halkalı gümrüklerinde işlemlerinin yapılmasının hemen akabinde yola çıkan araçlarımız yol boyunca hem sürücüsü tarafından hemde merkezimizden uydu takip cihazları ile kontrol edilerek, varması gereken teslim adreslerine güven içerisinde ulaştırılmaktadır.

makedonya parsiyel yapan nakliye firmaları

Makedonya parsiyel firması

Makedonya parsiyel çalışan nakliye firmaları arasında ilk tercih edilen kuruluşlardan biri olmamızın sebebi, işimize olan inancımız ve bu konuda kendimize olan güvenimizdir. Parsiyel depolarımız İstanbul’ un Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunmakta olup İstanbul dışında ki farklı şehirlerde bulunan Makedonya parsiyel gönderileriniz bulundukları adresler teslim alınarak iç nakliye ile İstanbul depolarımıza getirilmektedir.

Makedonya dan ithalatı düşünülen parsiyel yükleriniz de ihracat çalışmalarında olduğu gibi her hafta belirli günlerde alınarak Türkiye de teslim edilmesi gereken adreslere teslim edilmektedir. Makedonya ülkesine göndermeyi planladığınız parsiyel yüklerinizin taşıma fiyatlarını ve koşullarını öğrenebilmek amacı ile bildirimlerinizi firmamıza yazılı veya sözlü olarak mail ve telefonlarımıza iletebilir, kısa süre içerisinde yükünüzün ebat ve ağırlıkları itibarı ile en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Türkiye’deki bir çok kuruluşumuzun Makedonya’da sürdürmekte olduğu projelere taşınmakta olan yükler çoğunlukla komple tır anlamında olsa da, zaman zaman aciliyeti bulunan küçük çaplı parsiyel yük taşıma talepleri de bulunmaktadır.Bu firmaların mevcut komple yüklemelerini yaptığımız gibi, parsiyel yük gruplarının taşınmasınıda düzgün bir şekilde sağlamaktayız. Türkiye’den Makedonya’ya parsiyel servislerimiz modern depolarımızdan hareketle haftanın üç günü hizmetinizde olup parsiyel taşıma fiyatlarımız oldukça uygundur.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız