Moğolistan Nakliye

moğolistan taşımacılık firmaları

Moğolistan taşımacılık firması

Moğolistan nakliye de kara yolu taşımacılığı alanında faaliyetlerini aralıksız olarak sürdüren firmamız yapılan sevkiyatları alternatifli güzergahlar kullanarak gerçekleştirmektedir. Türkiye’ den Moğolistan’a ihracat, Moğolistan’dan Türkiye’ ye ithalatı planlanan tüm yüklerin taşınmasında nakliye hizmetleri çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Moğolistan’a gönderilen her türlü yükün taşınması Gürcistan-Rusya üzeri kara yolu ile Haydarpaşa, Zonguldak ve Samsun limanlarından ro ro gemisi çıkışlı olarak yine Rusya üzeri deniz yolu-kara yolu şeklinde sağlanmaktadır.

Ülkemizin Moğolistan’a en fazla ihraç ettiği ürünlerin başında yer alan yaş sebze-meyve ve gıda maddelerin taşınması soğutuculu frigo tırlar ile sağlanmakta olup her türlü kuru ve paletli yükler standart ve mega dorse tırlar, gabari dışı ağır tonajlı yükler havuzlu ve uzamalı lowbed kasa tırlar, konteyner yükleri ise kilitleri mevcut açık kasa tırlar ile taşınmaktadır.

Moğolistan lojistik hattında çalışan nakliye firmaları arasında ilk sıralara yerleşmiş olan firmamız Moğolistan’a yapılan sevkiyatları Türk plakalı tırların yanı sıra Rus Gürcü ve Azeri plakalı tırlar ile de gerçekleştirmektedir. Aylık düzenli olarak dozvala temin edebilen firmamız, geçişlerde evrak beklemek gibi durumlar yaşamamaktadır.Ülkemizin tüm bölgelerinden Moğolistan’a ihraç edilen ürünler, Moğolistan’ın Başta başkent Ulan Batur olmak üzere tüm şehirlerine sigortalı olarak güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Moğolistan’dan Türkiye ye ithal edilen ürünler ile birçok kalem ham madde yükünün taşınmasında da ithalat nakliye çalışması bulunan firmamız, aynı zamanda bu yüklerin Suriye, Irak, İran ve Türk Cumhuriyetlere transit geçişli olarak sevk ve idare çalışmalarını prosedürlere uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Moğolistan nakliye çalışmalarımız komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarla çalışmalarını sürdürmekte olduğumuz parsiyel ve kargo yük taşımacılığı hizmetlerimizde devam etmektedir. Parsiyel yükler adreslerinden alınmak suretiyle Moğolistan gümrük teslimi şeklinde  tamamlanmakta, aynı zamanda Moğolistan gümrük işlemlerinin takibi konusunda da hizmet vermekteyiz. Bu anlamda Moğolistan’da mevcut acentelerimiz aracılığı ile gümrük işlemleri kolaylıkla bitirilmektedir.

Moğolistan kara yolu nakliye hattında çalışan araçlarımız yüksek modelli olup uzman sürücülerimiz kontrolünde güvenli taşıma hizmetleri vermektedir. Tüm araçlarımızda bulunan uydu takip sistemi aracılığıyla anlık konum alarak, gönderici ve alıcı firmalara araç konum bilgilendirmesi yapabiliyoruz.

Firmamız Moğolistan’a yük taşımacılığı konusundaki  tüm talepleri anında değerlendirmeye alarak en kısa sürede detaylı bilgilendirme ile en uygun taşıma navlun tekliflerini sunmaktadır.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız