Moldova Nakliye

İHRACAT LOJİSTİK FAALİYETLERİMİZ

Moldova nakliye hizmetlerimiz Türkiye’den Moldova’ ya ihracat, Moldova’dan Türkiye’ye ithalat yük taşıma işlemleri tam kapasiteli olarak devam etmektedir. Başta başkent Kişinev olmak üzere tüm şehirlerine komple ve parsiyel tır nakliyesi alanlarında faaliyetlerimiz devam etmektedir.Uluslararası alanda resmi adı Moldova Cumhuriyeti olan ülke, coğrafi olarak  Romanya ve Ukrayna arasında yer bulmuş olan bir doğu Avrupa ülkesidir. Başkent Kişinev Dinyester nehrinin uzantılarından birinin kıyısında bulunan son derece verimli topraklara sahip modern bir şehirdir.

moldova çalışan nakliye firmaları

Moldova nakliye firması

Moldova çalışan nakliye kuruluşları arasında bir numara olan firmamız, uzun yıllardan bu yana göstermekte olduğu lojistik performansı ile göz doldurmakta, gözlerden kaçmayan başarıları sayesinde kurumsal bir nakliye firması olma yolunda emin adımlara hızla yükselmektedir. Komple tır ve parsiyel taşımacılığında sorunsuz nakliye hizmetleri sunan firmamız, haftalık düzenli olarak çıkış yaptığı parsiyel ve grupaj yük taşımacılığı konusunda gereken tüm detayları hayata geçirmek suretiyle geniş kapsamlı çalışmalar yapmaktadır.

Türkiye Moldova arası karayolu lojistik faaliyetlerimiz uluslararası taşımacılık kurallarına uygun bir şekilde gerektiği gibi tüm detayları ile yapılmaya özen gösterilmektedir. Moldova’ya göndermeyi planladığınız tüm komple ve parsiyel veya kargo yüklerinizin taşınması ile ilgili firmamızdan sözlü ve yazılı talepte bulunabilir en uygun taşıma navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.

Ekli ürünler çekilerek sevk edilecek , Ankara’dan MOLDOVA  Chisinau’ya gidecek bu ürünler, sevkiyat ocak ayı içerisinde olacak Bana en uygun fiyatımızı verebilir misiniz ?  Ayrıca üstten yükleme standart araçlar için de fiyata ihtiyacım var. Beton santrallerine çekici organizasyonu için biraz zamana ihtiyacım olacak, konuyu netleştirdiğimde bilgi vereceğim. Üstten yükleme standart tır fiyatına gelince, Ankara-Kişinev 2.750 usd olarak düşünebilirsiniz.

Aşağıda detayları bulunan parsiyel karayolu ihracatımız için İstanbul’dan itibaren teklif vermenizi rica ederiz. İyi çalışmalar. Mal cinsi : Medikal sağlık ürünleri Palet sayısı : 14 Adet Palet ebatları :  83 x 123 x 240 cm Teslim adresi : Moldova Chisinau Brüt ağırlık : 3.000 kg Parsiyel çıkış İstanbul/Kıraç depoya gönderilirse, İstanbul gümrük, Kişinev adres teslim parsiyel taşıma fiyatı 800 eur Moldova parsiyel çıkışlar her hafta düzenli olarak Çarşamba ve Cuma günleri, Transit varış süresi 3-4 gün

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız