Moskova Nakliye

MOSKOVA TIR NAKLİYE ÇALIŞMALARIMIZ

Moskova nakliye çalışmalarımız uluslararası taşımacılık kurallarına uygun bir şekilde devam etmekte, taşıma işlemleri esnasında gerekli olan tüm evraksal işlemler tam olarak yapılmaktadır. Rusya’nın başkenti olan Moskova, Türkiye den ihraç edilen ürünlerin büyük kısmını talep etmekte, firmamız bu taleplere yeterli miktarda araç organizasyonları ile karşılık vermektedir. Moskova’ya gönderilmekte olan ürünlerin başında yaş sebze meyve türleri gelmekte, bu tür ürünlerin taşıma işlemlerini ısı kontrollü frigo tırlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Moskova karayolu yük taşımacılığında uzun yıllara dayan bir geçmişi bulunan firmamız, her türlü kuru yük grubunun yanı sıra, parsiyel yük taşıma, konteyner nakliyesi, kamyon taşımacılığı, frigo tır taşıma, gabari dışı ağır nakliyat çalışmalarını, araç filosunda bulunan son model araçları ile hizmete sunmaktadır. İstanbul’da kurulu bulunan depolarımızdan her hafta düzenli olarak parsiyel çıkışlarımız mevcut olup, Moskova’ ta teslim süremiz olabildiğince kısa tutularak 5-6 gün içerisinde adreslere teslim edilmektedir.

Moskova nakliye bizim işimizdir sloganı ile adım attığımız taşımacılık sektöründe göstermiş olduğumuz üstün performans neticesinde aranan ve tecih edilen başlıca nakliye kuruluşları arasında yer almakta, her geçen gün kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Moskova tır taşıma fiyatlarımız çok cazip olup, sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamızdan her türlü taşımalarınız için navlun tekliflerimizi alabilir, bizlere teslim ettiğiniz yükleriniz için gözünüz arkada kalmadan gönül rahatlığı ile neticeyi beklersiniz.

Moskova ihracat taşımalarının yanı sıra Türkiye’ye gönderilmekte olan tüm yük gruplarının ithalat taşımasını da başarı ile yerine getirmekte, taşımalar esnasında kullanmakta olduğumuz güzergah kara yolu ile Gürcistan üzeri şeklindedir.

Karacabey-Moskova Frigo TIR Taşıma Fiyatımız 5.600 USD Transit süre 6-7 gün Analiz durumu olur ise ücreti navluna dahil değildir. Not: Navlunların sürekli değişkenlik göstermesinden kaynaklı olarak sunmuş olduğumuz fiyatlarımız günceldir. Mart ayı ve sonrası için rakamların ne seviye de olacağı bugünden kestirilememektedir.