Nakliye Firması

Uluslararası ve yurt içi nakliye firması olarak taşımacılık ve lojistik faaliyetlerinde bulunan kuruluşumuz 2013 yılından bu yana aktif olarak çalışmalarına devam etmekte, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek anında sektöre yansıtarak hayata geçirmektedir. Avrupa, Balkanlar, Asya ve Orta doğu ülkelerinin tamamı ile nakliye çalışmaları yapmakta, ihracat ve ithalat yük taşımalarında tır ve kamyonlarımızla hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Türkiye’den yurt dışına taşınması planlanan her türlü yük grubuna uygun araçlarımızla sektörde önemli bir konuma sahip olan firmamız, karayolu yetki belgesi bünyesinde bulunan tırları ile ülke ayrımı yapmaksızın tüm bölgelere nakliye ve lojistik faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Nakliye firması aramalarında mutlaka karşılaşabileceğiniz nadir kuruluşlar arasında yer almakta, gösterdiğimiz olağan üstü performans ve başarılı çalışmalarımız neticesinde tüm ihracatçı ve ithalatçılar tarafından özellikle aranan ve tercih edilen nakliye firması olmanın gururunu yaşamaktayız.

Uluslararası faaliyetlerde bulunan nakliye firması aramalarınızda karşınıza çıkabilecek nadir kuruluşlardan biri olan Mersin Lojistik, ihracat ve ithalat her türlü taşınabilir yüklerinizin taşınması ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza zamanında, olumlu ve en makul nakliye ücreti teklifleri ile karşılık verebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.