Özbekistan Nakliyat

Özbekistan nakliyat faaliyetleri içerisinde bulunan firmalar arasında konumlandığı zeminini koruyan firmamız, Türkiye-Özbekistan kara yolu lojistik hattında olabildiğince geniş kapsamlı ve düzenli çalışmalarını sürdürmektedir. İhracat ve transit özellikli olarak taşınmakta olan her türlü yük grubunun nakliyesi konusunda  kaliteli hizmet sunma düsturuyla yola çıkan firmamız, kurulduğu günden bugüne geçen zaman dilimi içerisinde hatırı sayılır yol katetmiştir.

Ülkemizin İstanbul, Kocaeli, İzmir, Ankara, Antalya, Kayseri, Gaziantep, Adana ve Mersin gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerinden Özbekistan’a ihracatı düşünülen yüklerin Taşkent, Buhara, Semerkand, Urgenc ve Namangan gibi şehirlerine teslimatları, taşıma yetki belgemiz çerçevesinde sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’den Özbekistan’a ihraç ürünlerinin taşınması ile yetinmeyerek, özellikle Avrupa ülkelerinden gönderilen transit yüklerin gerek limanlarımız gerekse antrepolar aracılığı ile taşıma ve teslimatlarını sağlamaktayız.

Tüm taşımalarımız yüksek tutar teminatlı CMR sigortası kapsamında güvenli olarak yapılmaktadır. Firmamızın araç filosu bünyesinde bulunan her tipte öz mal ve kiralık araçlarımız ve deneyimli sürücülerimiz nezaretinde araç takip sistemi ile takip ve anlık bilgilendirme yapabilmekteyiz. Özbekistan’a taşınması planlanan Standart kuru yüklerin yanı sıra gabari dışı ağır nakliye, soğuk zincir ürün taşımacılığı, açık yük ve konteyner taşımacılığına uygun araçlarımızla nakliye hizmeti sunuyoruz.

Grupaj olarak adlandırdığımız Küçük ve hafif ölçekli parsiyel ve kargo yüklerin taşınması ile ilgili çalışmalarımızda mevcut olup, bu çalışmalarımız haftanın belirli günleri İstanbul’da kurulu depolarımızdan çıkış yapmak suretiyle Özbekistan gümrük teslimi şeklinde tamamlanmaktadır. Özbekistan taşımalarını iran-Türkmenistan üzeri güzergah dışında alternatif olarak Gürcistan-Azerbaycan üzeri Türkmenbaşı liman varışlı olarak gerçekleştirmekteyiz. Nakliye çalışmalarımız tercihe göre direk servis veya aktarmalı olarak yapılmaktadır.

Yükleme anından teslimata kadar tüm süreçleri her an takip etmek suretiyle eksiksiz yerine getiren firmamız, nakliye hizmetleri dışında gümrükleme, depolama, sigortalama, antrepo ve acentelik hizmetleri de sunmaktadır. Özbekistan’dan ithal edilen veya Avrupa ya transit gönderilen ürünlerin taşınması konusunda da nakliye faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Tüm taşımalarımız maksimum tonaj limiti çerçevesinde, hedeflenen varış süresininde altında ulaştırmak kaydıyla güvenli bir şekilde aksamadan sağlanmaktadır.

Özbekistan da mevcut bulunan iş ortağımız lojistik firmaları ve acentelerimiz ile işbirliğimiz çerçevesinde, Özbek plakalı araçlar ile de nakliye hizmeti sunmaktayız.

Taşınacak yüklerinizin nakliyesi ile ilgili koşullarımızı ve taşıma fiyat taleplerinizi şirketimiz iletişim bilgilerinde yer alan mail adreslerimiz veya telefon numaralarımız vasıtasıyla yazılı ve sözlü olarak, size en yakın şubelerimize bildirebilir, bilgi işlem merkezimize bağlı uzman ekibimizden kısa süre içerisinde en uygun taşıma navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.