Özbekistan Nakliye Firmaları

Özbekistan nakliye firmaları ülkemizde bilhassa Mersin şehrinde yoğun olarak bulunmakta, bu firmaların başında ise özel ve farklı çalışmaları ile dikkatleri üzerine toplayan firmamız Mersin Frigo Lojistik gelmektedir. Firmamız kurulmuş olduğu günden bu yana Türkiye – Özbekistan lojistik hattında sayısız proje işe başarılı bir şekilde imza atmış, ortaya koyduğu üstün performansı ile adından sıkça söz ettiren kurumsal kimlik kazanma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir firma pozisyonuna ulaşmayı başarmıştır.

Türkiye ile Özbekistan arasında ihracat ve ithalat yüklerin nakliyesini komple tır ve parsiyel nakliye şeklinde devam ettirmekte olan firma, aynı zamanda ağır nakliyat, konteyner nakliyesi, frigo taşımacılık ve demiryolu nakliyesi gibi alanlarda da hatırı sayılır oranda işlem gerçekleştirmektedir. Ortaya koyduğu vizyonu, hedeflediği misyonu, çalışma politikaları ve vazgeçilmez prensipleri ile taşımacılık sektörünün aranan ve tercih edilen sayılı nakliye kuruluşu arasında yer alan Mersin Frigo Lojistik maddi kazanımları her zaman geri planda tutmuş, birincil önceliği müşteri memnuniyetine ayırmıştır.

Ülkemiz sanayici ve ihracatçılarının Özbekistan’lı ticaret erbapları ile yaptığı ihracat ve ithalat anlaşmaları çerçevesinde yapılan lojistik faaliyetlerinin önemli bir parçası durumunda olan firmamız Özbekistan nakliye hattına oldukça hakim durumdadır. Yüksek modelli tırları, deneyimli sürücüleri ile normal teslimat süresinin altında bir süre içerisinde varış noktalarına teslimatlar gerçekleştirmekteyiz.

Modern araç filomuzda bulunan yerli ve yabacı plakalı tırların tamamı CMR sigortası güvencesine yük taşımakta, taşınan yükler yükleme anından teslim anına kadar firmamız kontrolünde sigorta güvencesinde hareket ettirilmektedir. 7/24 çalışma anlayışı ile her an görev başında bulunup anlık araç takibatı yapan, alanında son derece bilgi ve birikim kazanmış deneyimli operasyon ekibimizle topyekün iş başında olan firmamız modern alt yapısı ve teknoloji ile aynı paralellikte hareket eden yapısı ile oldukça önemli proje işlere başarılı bir şekilde imza atmaktadır.

Araç filosunda her türlü yükü taşımaya elverişli tırları ile taşınabilir ticari içerikli gümrüklü ürünlerin tamamını Türkiye’den Özbekistan’ın başta Taşkent olmak üzere tüm şehirlerine ulaştırma kabiliyetine sahip bulunan firmamız da standart tenteli tırlar dışında frigo dorse tırlar, lowbed dorse ağır nakliyat tırları ve konteyner taşımaya uygun açık kasa tırlar ile kesintisiz lojistik hizmeti sunmaktadır.