Özbekistan Nakliye

Özbekistan nakliye firmaları içerisinde öne çıkan en belirgin özelliğimiz işimize gösterdiğimiz saygımız ve kaliteli hizmet anlayışımızdan kaynaklanan düzenli nakliye hizmetleri sunmamızdır. Lojistik sektöründe uzun yıllar emek sarfetmiş olan Mersin Lojistik Türkiye’nin bir çok şehrinde açmış olduğu irtibat ve şube ofisleri ile kesintisiz lojistik hizmeti sunuyor, ihracat veya transit kapsamında bulunan her türlü yük grubunun Özbekistan’ın başta Taşkent olmak üzere Semerkand, Buhara ve Urgenc gibi tüm şehirlerine ulaştırılmasında önemli çalışmalara imzalar atmaktadır.

Özbekistan karayolu tır nakliye çalışmalarımızı farklı güzergahlar kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Genellikle tercih edilen güzergah İran ve Türkmenistan üzeri olan yol olsa da taşına yükün durumu veya müşteri tercihi sebebine bağlı olarak Gürcistan, Azerbaycan üzeri güzergahı da kullanmaktayız. Her iki güzergahta da son derece tecrübeli olmamız nedeniyle yüklenen yüklerin en kısa süre de teslim edilmesini rahatlıkla sağlayabiliyoruz.

Komple ve parsiyel yük nakliye çalışmalarımız ile birlikte frigo nakliye, konteyner taşıma ve ağır nakliyat çalışmalarımızın da bulunduğu Özbekistan ile ticari bağlarımız çok eski tarihlere dayanıyor, geçmişten günümüze geçen süre zarfında son derece başarılı proje kapsamlı işe imza atmış bulunuyoruz. Başarılarımızın meyvelerini toplamaya başladığımız günümüzde nakliye sektöründe baş gösteren teknolojik ve modern gelişmeleri oldukça yakından takip ediyor, yeni oluşumları sağlıklı bir şekilde olduğu gibi sektöre sunuyor ve hayata geçiriyoruz.

Türkiye ile Özbekistan arasında seferler yapmakta olan tırlarımız genellikle yüksek modelli olup Türk ve Özbek plakalı araçlarımızı kullanıyoruz. Her türlü yükü taşımaya uygun özellikleri bulunan tırlarımız uzman şoförlerimiz kontrolünde nakliye seferleri yapmakta, taşıma boyunca olası muhtemel herhangi bir sorunun anında tespit edilip müdahale edilebilmesi amacıyla anlık takip sistemi ile kontrollerimizi düzenli olarak yapabiliyoruz.

Ülkemizden Özbekistan’a taşınmakta olan yüklerin büyük bölümü İstanbul-Taşkent arasında gerçekleşmekte, bu hatta son derece hakim olmamızdan dolayı en ince detaylarını dahi gözden kaçırmadan sorunsuz lojistik hizmeti sunuyoruz. Müşteri memnuniyetinin en önemli merhalelerinin başında elbette kaliteli hizmet sunmak ve taşıma fiyatlarını makul düzeyde tutmaktır. Bu konuların bilincinde olduğumuz gerçeği ile hareket ediyor, hizmette kaliteden asla taviz vermiyor, taşıma navlunlarımızı oldukça makul düzeylerde tutuyoruz.