Polonya Nakliye Firmaları

SEKTÖREL

Polonya nakliye firmaları aramalarınızda karşınıza sıklıkla çıkmakta olan firmamız kurulmuş olduğu 2013 yılından bu yana lojistik faaliyet alanında boy göstermeye devam etmekte, Türkiye’ den Polonya’ ya taşınmakta olan bir çok projeye ismini gururla yazdırmaktadır. Polonya karayolu komple ve parsiyel tır taşımacılığında zirve yapmış olmanın haklı gururu ile çalışmalarına hız kesmeden devam eden, rakipleri arasında başarılı işleriyle ön planda bulunan firmamız her türlü nakliye işlerinde son derece kaliteli ve üstün hizmet sunmaya devam etmektedir.

polonya karayolu nakliye yapan firmalar

Polonya çalışan nakliye firması

ARAÇ FİLOMUZ

Özmal ve kiralık araçlarından oluşan geniş tır filosunda bulunan tır ve kamyonlarıyla Polonya taşımacılık sektöründe varlığını sürdürerek kapsamlı projeler üreten firmamız, kısa süre içerisinde sektörde aranan ve tercih edilen kuruluşlar arasında yerini almış, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla cazibe merkezi haline gelmiştir. Türkiye Polonya arası ihracat ve ithalat anlamında her türlü ürün grubunun taşınması işlemlerini layıkı ile yerine getirmekte olan firmamız geçmişten kazanmış olduğu bilgi, birikim ve deneyimleri ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

İTHALAT İHRACAT

Polonya’da üretimi yapılmakta olan hayvansal ürünlerin Türkiye’ye ithalatı ile üçüncü ülkelere transit olarak taşınması işlemlerini tenteli ve frigo dorse tırları ile taşıyan firmamız tüm araçlarını cmr sigortası kapsamında taşıma seferlerine dahil etmektedir. Özellikle başkent Warşowa’ ya gönderilmekte olan ticari kapsamlı her türlü eşyanın güven içerisinde taşınmasında büyük emekleri bulunan Mersin Frigo, yapmakta olduğu tüm nakliye işlerinde kullanmakta olduğu araçları cmr sigortası kapsamında güvenle çalıştırmakta, adreslerinden aldığı ürünleri hiçbir hasara uğramadan teslim adresine ulaştırmaktadır.

Polonya’nın tüm şehirlerinde bulunabilen tırlarımız ile Türkiye ithalat nakliye çalışmalarımızın yanı sıra üçüncü ülke olarak adlandırdığımız transit geçişli yüklerin taşıma işlemlerini de son derece titiz bir şekilde gerçekleştirebiliyor, Suriye, Irak, İran, Azerbaycan, Gürcistan ve Ermenistan gibi ülkelere ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Polonya’nın metropol şehirlerinde bulunan acentelerimiz ile güçlü ilişkilerimizden doğan güç birliğimiz ile karşılıklı tır alış verişlerimizle hem ihracat hem ithalat yük taşımacılığında tüm taleplere yeterli gelecek tır organizasyonları gerçekleştirmekteyiz. Avrupa ülkeleri arasında ülkemizin en fazla ihracat yük taşıması yaptığı Polonya’ ya kara nakliyesi tır taşıma işlerinin büyük bir bölümünü firmamız gerçekleştirmektedir.