Polonya Parsiyel

Polonya parsiyel, kargo ve grupaj yük taşımacılığı yapan firmamız İstanbul’da kurulu bulunan parsiyel depolarımızdan çıkışlı olarak haftalık düzenli parsiyel servis hizmetleri sunmaktadır.

Türkiye’nin tüm şehirlerinde hazır bulunan parsiyel yükleriniz bulundukları adresten alınmak suretiyle İstanbul depolarımıza getirilerek Erenköy ve Halkalı gümrüklerinde gümrük işlemleri yapıldıktan sonra Polonya’ da teslim edilmesi gereken noktalara adres teslimi şeklinde ulaştırılmaktadır.

Ebat ve ağırlıkları itibarı ile ticari kapsamlı her türlü parça ve parsiyel yükleriniz depolarımızda usulünce ambalajlanarak tırlarımıza yüklenmekte, dorse içerisinde herhangi bir tahribata uğramamalı açısından spanzetler ile sabitlenmektedir.

Polonya parsiyel yüklerinizin türü ebatı ve ağırlığı ne olursa olsun tamamı cmr sigortası güvencesinde taşınmakta, herhangi bir zarara uğraması durumunda zararınız anında tazmin edilmektedir.

İhracat kapsamlı parsiyel yüklerinizin taşınmasında olduğu gibi, Polonya dan Türkiye ye ve Türkiye üzeri üçüncü ülkelere taşınmasında da ithalat parsiyel tır çıkışlarımız bulunmakta, her hafta düzenli olarak çıkışlar yapmaktayız.

Polonya ya göndermeyi planladığınız her türlü parsiyel yükünüzün taşınması ile ilgili bilgi istemi ve taleplerinizi firmamıza telefon veya mail yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirebilirsiniz. Tüm talepleriniz uzman ekibimiz aracılığı ile anında değerlendirilmeye alınarak ebat ve ağırlıkları itibarı ile yüklerinizin taşınma fiyatları oluşturulur ve bütçenize en uygun navlun teklifleri sunulur.