Portekiz Nakliye Firmaları

portekiz çalışan nakliye firmaları

Portekiz nakliye firması

Portekiz nakliye firmaları içerisinde en kapsamlı lojistik faaliyetleri yapmakta olan kuruluşumuz Mersin Frigo, Türkiye Portekiz arası ihracat, ithalat ve üçüncü ülke transit yük taşımacılığında son derece titiz çalışmalar sergilemektedir. Portekiz’e komple tır ve parsiyel yük taşımacılığının yanı sıra gabari dışı ağır nakliyat, konteyner nakliyesi ve frigo tır taşıma hizmetleri gibi bir çok alanda da hatırı sayılır nitelikte tır organizasyonları yapmaktadır.

Taşıma hizmetleri alanında bulunan gümrükleme, depolama, acentelik gibi birçok alanda da hizmet sunmakta olan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını ön planda tutarak kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Portekiz’e ihracat yüklerinin nakliyesinin yanı sıra üçüncü ülke kapsamlı yük taşımaları da yapan firmamız, Portekiz’de üretilen her türlü ürünün Türkiye üzerinden üçüncü ülkelere transit geçişli şekilde taşınmasını da sağlıyor, taşıma esnasında kara ve deniz yolu şeklinde iki farklı güzergahı kullanabiliyoruz. Nakliyecilikte asıl olan olmazsa olmaz kuralların başında kaliteye dayalı hizmet ve taşınan yükü sağlıklı bir şekilde olabilecek en kısa sürede yükleme adresinden teslim adresine taşımaktır. Bu anlamda firmamız uzun yıllar sektörde bulunmuş olmanın kazandırdığı tecrübeleri ile bu konulara son derece hakim bulunmakta, taşınan yükleri yüklendiği anda ki kalitesinden kayıp yaşatmadan sağlam bir şekilde teslim adresine ulaştırmaktadır.