Romanya Nakliye Firmaları

Avrupa Birliği ülkeleri arasında yer alan Romanya Balkan yarımadasının kuzeyinde, Moldova, Ukrayna, Sırbistan, Macaristan ve Bulgaristan ile sınır komşuluğu yapmakta, başkenti Bükreştir. Romanya nakliye firmaları kategorisinde bulunup her aradığınızda mutlaka karşınıza çıkan lojistik firması olmanın gururu ile sizlere verdiğimiz hizmetlerimizi her geçen gün artırarak çizmiş olduğumuz yolumuza devam ediyor, hedeflerimizden sapmadan büyüyerek gelişmeye devam ediyoruz.

Uluslararası lojistik hattında yük taşıma faaliyetlerini düzenli olarak sürdüren firmamız sektöre bağlı gümrükleme, depolama, sigorta aracılık ve acentelik hizmetleri gibi farklı alanlarda da çalışmalarını sürdürmekte ve geliştirmektedir. Romanya’dan ithal edilen ürünlerin ülkemize taşınmasının yanı sıra yine Romanya’dan Suriye, İran, Irak,Gürcistan, Azerbaycan gibi ülkeler ile Türk Cumhuriyetlerine taşınması istenen ürünlerin Türkiye üzerinden transit geçişli üçüncü ülke taşımalarını da gerçekleştirmekteyiz.

romanya çalışan nakliye firmaları

Romanya nakliye firmaları

Türkiye Romanya lojistik hattında faaliyet gösteren araçlarımız yüksek model araçlardan oluşmakta olup uydu  araç takip sistemi ile takip edilmekte, buna bağlı olarak yük sahiplerine anlık konumlama yapmaktayız. Tüm taşımalarımız C2 yetki belgemiz bünyesinde ki özmal ve kiralık araçlarımız ve iş birliği içerisinde olduğumuz tedarikçi firmalarımızın araçları ile CMR sigortası kapsamında yapılmaktadır.

Romanya Bükreş nakliyesi karayolu taşımacılığında  çalışan nakliye firmaları arasında en üst sıralarda ki  yerini kararlılıkla koruyan firmamız lojistik alanında uzun yıllara dayanan tecrübesi  ile çalışmalarını her geçen gün geliştirmektedir. Türkiye-Romanya ihracat ve ithalat yük taşıması  konusunda  geçmişten gelen deneyim ve birikim ile, tam donanımlı araçlarımız ve alanında uzman personellerimiz  kontrolünde nakliye hizmetleri sunmaktayız.

Türkiyenin tüm şehirlerinden yüklenen yüklerin Romanya’nın tüm şehirlerine ihracat ve transit kapsamlı olarak taşınmasında Türk ve Romanya  plakalı tırlarımızla taşıma yapmaktayız. Romanya’ya  ihracatı  düşünülen her türlü yüke uygun araçlarımızla tam kapasiteli çalışmalarımız devam etmektedir. Balkan ülkeleri arasında bulunan Romanya, ülkemizde üretilmekte olan bir çok ürünü ithal etmekte, ithal ettiği ürünlerin taşınma işlemlerinin büyük bir kısmını firmamız Mersin Frigo’ya yaptırmaktadır

Kuru yük taşımacılığına uygun standart ve mega tenteli tırlarımız, gabari dışı ağır nakliye yükleri için havuzlu ve uzamalı low bead dorse tırlarımız, yaş sebze meyve, donmuş ürün  ve kimyasal maddeler gibi yüklerin taşınmasına uygun frigo firik dorse tırlarımız, konteyner ve açık yük taşımacılığına uygun sal dorseli açık kasa tırlarımız ile uluslararası taşımacılık hizmetlerimiz kesintisiz olarak devam etmektedir. Romanya’nın Başta Bükreş olmak üzere, Ploieşti, Piteşti, Galati, Cluj, Timişoara gibi şehirlerine yapılan gönderilerin sevkinde kara yolu nakliye çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir. Romanya’ya ihracat yük nakliyesinin yanı sıra Romanya’dan ithal edilen her türlü yükün ülkemizin tüm bölgelerine taşınması konusunda da ithalat nakliye çalışmalarımız mevcut bulunmaktadır.

Uluslararası karayolu taşımacılığında tam kapsamlı lojistik faaliyeti gösterdiğimiz birçok ülkede olduğu gibi Romanya’ da da temsilciliklerimiz ve acentelikleri miz mevcut olup,  ihracat ve  ithalat taşımalarını sorunsuz bir şekilde sağlayıp adresten adrese teslimatları sigortalı ve güvenli bir şekilde gerçekleştire bilmekteyiz.

Romanya’ya taşınması planlanan her nevi yükünüzün komple ve parsiyel kapsamlı olarak sevkiyatı ile ilgili taleplerinizi mail ve telefonlarımıza yazılı ve sözlü olarak bildirmek suretiyle en kısa sürede en uygun taşıma güncel fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Romanya’da bulunan güçlü temsilciliklerimiz ve teknolojik alt yapımızdan meydana gelen modern nakliye çalışmalarımız takdire şayan bir şekilde adım adım ilerlemektedir. İç Anadolu bölgemiz şehirlerinde üretim tesisleri bulunan mobilya üreticilerimizin yoğun olarak Romanya nakliye işleri bulunduğundan bu bölgemize özel ihtimam göstererek tır çalışmalarımızı bu noktalara yoğunlaştırmış bulunmaktayız. Türkiye’den Rusya’ya ihraç edilen yaş sebze meyve yüklerinin aktarmalı olarak taşınmasında en uygun aktarma ülkesi durumunda olan Romanya önemli bir rol üstlenmektedir.

Kayseri yükleme, Bükreş Romanya adres teslim kara yolu komple tır taşıma navlun teklifimiz 2.000 euro, güzergah Kapıkule ve Hamzabeyli sınır kapıları çıkışlı olarak Bulgaristan üzeri Romanya şeklinde olup transit süre 2-3 gün, izin verilen taşıma ağırlık limiti 24 tondur.

Mersin depo yükleme, Romanya Targu Mures teslim karayolu komple tır taşıma navlunumuz 2.300 euro. İzin verilen maksimum yük taşıma tonaj limiti 24.000 kilo ile sınırlı olup güzergah Kapıkule sınır kapısı çıkışlı olarak Bulgaristan üzerinden yapılmaktadır. Yükleme anından teslim anına kadar geçecek olan ortalama transit süre 3 ile 4 gündür.

Bursa yükleme, Romanya Tulcia teslim karayolu komple tenteli dorse tır taşıma navlun fiyatı 1.700 euro