Rusya Nakliye

Rusya nakliye çalışmaları yapmakta olan firmalar arasında ilk sıralarda ki yerini korumakta olan kuruluşumuz, uzun yıllardan günümüze lojistik sektöründe varlığını sürdürmekte, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek alt yapısını süreklü güncelleyerek her geçen gün kapasitesini büyütmektedir.

Rusya’ya kara ve deniz yolu taşımacılığı alanında çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren firmamız, yapılmakta olan ihracat taşımalarını farklı alternatifli güzergahlar kullanarak gerçekleştirmektedir.

Türkiye’den Rusya’ya ihracat ürünleri ve transit kapsamlı yükler ile Rusya’dan Türkiye’ye ithalat ve Rusya’dan Türkiye üzeri üçüncü ülkelere transit geçişli tüm ürünlerin taşınmasında direkt servis ve aktarmalı çalışmalar ile lojistik hizmetleri faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Rusya’ya gönderilen her türlü yükün taşınması Gürcistan üzeri kara yolu ile Haydarpaşa, Zonguldak ve Samsun limanlarından ro-ro gemisi çıkışlı olarak Ukrayna üzeri kara yolu ve direkt olarak Rusya limanlarına hareket ile deniz yolu + kara yolu şeklinde sağlanmaktadır.

Ülkemizin Rusya’ya en fazla ihraç etmekte olduğu ürünlerin başında gelen yaş sebze-meyve ve gıda maddelerin taşınması artı eksi derecelerde ayarlanabilen soğutuculu frigo dorse tırlarımız ile sağlanmakta olup, her türlü kuru ve paletli yükler standart, mega ve kamyon römork araçlar ile, gabari dışı ağır tonajlı yükleriniz havuzlu ve uzamalı lowbed dorse tırlar, konteyner yükleri ise, kilitleri mevcut açık sal kasa dorseli tırlar ile taşınmaktadır.

Türkiye Rusya lojistik hattında faaliyette bulunan nakliye firmaları arasında zirvede ki yerini korumaya devam eden firmamız, bu ülkeye yapılan taşımaları Türk plakalı tırların yanı sıra Rus ve Gürcistan plakalı tırlar ile de gerçekleştirmektedir.

Aylık düzenli olarak dozvala (geçiş belgesi) temin edebilen firmamız, geçişlerde belge beklemek gibi durumlar yaşamamaktadır.Ülkemizin tüm bölgelerinden Rusya ya ihraç edilen ürünler, Rusya’nın Başta başkent Moskova olmak üzere St Petersburg, Perm, Kazan, Rostov, Saratov, Krasnodar gibi şehirlerine cmr sigortası kapsamında sigortalı olarak güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Rusya dan Türkiye ye ithal edilen ağaç mamülleri, kereste ve sunta gibi tüm orman ürünleri ile birçok kalem ham madde yükünün taşınmasında da ithalat nakliye çalışması mevcut olan firmamız, aynı zamanda bu yüklerin Suriye, Irak, İran, Gürcistan, Azerbaycan ve Türki Cumhuriyetler gibi üçüncü ülkelere transit geçişli olarak sevk ve idare çalışmalarını belirlenen kurallara uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Rusya ülkesine nakliye çalışmalarımız komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul’da kurmuş olduğumuz parsiyel depolarımızdan haftalık düzenli çıkışlarımızla çalışmalarını sürdürmekte olduğumuz grupaj, parsiyel ve kargo yük taşımacılığı hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Tüm Parsiyel yükleriniz talebiinize göre adreslerinden alınmak suretiyle Rusya gümrük teslimi şeklinde  tamamlanmakta, aynı zamanda Rusya gümrük işlemlerinin takibi konusunda da acentelik ve gümrükleme hizmetleri vermekteyiz. Bu anlamda Rusya da mevcut acentelerimiz aracılığı ile gümrük işlemleri kolaylıkla bitirilmektedir.

Rusya’ya kara yolu nakliye hattında, geniş araç filomuzda çalışan araçlarımız yüksek modelli ve uydu takip sistemi mevcut olup, uzman sürücülerimiz kontrolünde, CMR sigortası kapsamında güvenli taşıma hizmetleri vermekteyiz. Tüm araçlarımızda bulunan uydu takip sistemi aracılığıyla anlık konum alarak, yük sahibi gönderici ve alıcı firmalara anında araç konum bilgilendirmesi yapabilmekteyiz.

Firmamız Rusya’ya yük taşımacılığı konusunda gelen tüm talepleri anında değerlendirmeye alarak en kısa sürede detaylı bilgilendirme ile en uygun taşıma navlun tekliflerini sunmaktadır.

Firmamızdan talep edecek olduğunuz bilgileri edinmek amacıyla, tam gün prensibine uygun olarak çalışan mail ve telefonlarımız vasıtası ile iletişime geçerek, departmanlarımızda tam kadro olarak hizmet veren profesyonel operasyon ekibimizden bilgi, görüş, öneri ve beklentilerinizi karşılayacak, bütçenize en uygun ekonomik taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz işin teşekkürlerimizi sunarız.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız