Sırbistan Nakliye

Sırbistan nakliye faaliyetlerimiz çerçevesinde kara yolu komple tır ve parsiyel yük taşıma hizmetlerimiz hız kesmeden devam etmektedir.Avrupa ve Balkan ülkeleri arasında yer alıp en yoğun ihracat çalışmalarımızın yapıldığı Sırbistan’a sürekliliği bulunan nakliye çalışmalarımız, ülkemiz ile yapılmış olan ticari anlaşmalarımız kapsamında devam etmekte, firmamız bu alanda büyük bir pay sahiptir.

Sırbistan ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarımız Yunanistan ve Bulgaristan üzeri güzergahlar kullanılarak yapılmaktadır.Uzun yıllardan bu yana kazanmış olduğumuz tecrübelerimizle, yükleme adreslerinden teslim adreslerine kadar tüm işleyişe hakim bir şekilde lojistik çalışmalarımız sürdürülmektedir.

Sırbistan İhracat sıralamasında önemli bir yet teşkil etmektedir.Bu ülkeye sürekli olarak gönderilen ürünlerin ilk sıralarında yaş sebze meyve, kuru gıda, tekstil malzemeleri, inşaat malzemeleri, iş makinaları, otomotiv ve yedek parçaları, elektrik elektronik malzemeleri, yapı malzemeleri gibi isimlerini sayamadığımız bir çok kalem ürünün nakliyesi konusunda itinalı hizmetler sunan firmamız, yüklerinizi yüklerimiz gibi değerlendirerek sahiplenme iç güdüsü ile hareket ederek tamamen güvenli ortamda çalışmalar yapıyor, tüm taleplere zamanında yanıt vermek suretiyle lojistik faaliyetleri hizmetlerini sürdürmektedir.

Sırbistan’a kuru yük taşımacılığı, ağır nakliyat, konteyner nakliyesi ile frigo tır taşımacılığı konularında lojistik hizmeti veren firmamız aynı zamanda gümrükleme, depolama, Liman işlemleri, acentelik hizmetleri ve antrepo hizmetleri gibi alanlarda da çalışmalarını uzman kadroları ile eksiksiz olarak devam ettirmektedir.

Türkiye’nin tüm şehir ve bölgelerinden Sırbistan’ın  tüm şehirlerine ihracatı düşünülen her türlü yükün taşınması hususunda gereken tüm prosedürlere uygun olarak çalışmalar sergilemektedir.

Sırbistan kara yolu taşımacılığını, sahip olduğumuz C2 yetki belgemiz bünyesinde bulunan araçlarımız ile acentelerimize ait yabancı plakalı araçlarla gerçekleştirmekteyiz. Firmamızdan talep edilen tüm araç ihtiyaçlarına olumlu yönde karşılık veriyor, güvene dayalı hizmet prensiplerimiz çerçevesinde uygun taşıma navlun fiyat tekliflerimizle en kısa sürede yanıt vermekteyiz.

Başta Belgrad olmak üzere Novi Sad, Novi Pazar ve Niş gibi şehirlerine ihraç etmeyi düşündüğünüz tüm yüklerinizin nakliyesi ile ilgili komple tır yükleme, parsiyel yük taşıtma ve kamyon taleplerinizi firmamıza iletebilirsiniz

Sırbistan’a komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında inşaa etmiş olduğumuz parsiyel depolama alanlarımızdan Halkalı ve Erenköy gümrük işlemli haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel çalışmalarımızda mevcuttur.

Yüklerinizi tercihinize göre bulundukları adreslerinden teslim almak suretiyle İstanbul depolarımızdan çıkış yapmaktayız. Sırbistan’a parsiyel yük teslimatları tercihe ve talebe göre gümrük veya adrese teslim şeklinde yapılmakta olup, yurt dışı gümrükleme spedition hizmetleri de vermekteyiz.

Sırbistan’dan Türkiye’ye gönderilmekte olan ithalat yüklerin taşınmasının yanında Asya ve Orta doğu ülkelerine gönderilen üçüncü ülke transit kapsamlı yüklerin taşınmasını da gerçekleştirmekte alternatif yollarla aktarmalı ve direkt servis şeklinde tamamlamaktayız. Sırbistan’da mevcut yerleşik bulunan acentelerimizle işbirliğimiz çerçevesinde lojistik ve gümrükleme çalışmalarımız minimum sürede sonuçlandırılmaktadır.

Tüm Asya, Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri ile ilgili taleplerinizde olduğu gibi, Sırbistan ile ilgili ihracat ve ithalat nakliye taleplerinizi de firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirebilir, alanında uzman ve tecrübeli ekibimizden en kısa sürede yükünüze uygun tipte araç önerisi ve beklentilerinizin tam karşılığı olacak, bütçenize en uygun ekonomik taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız