Slovakya Nakliye Firmaları

Slovakya nakliye firmaları arasında çok özel bir statü ve konuma sahip bulunan nakliye şirketimiz uzun yıllardır yapmakta olduğu çalışmaları neticesinde kurumsal kimlik kazanma yolunda önemli aşamalar kat etmiş, araç filosunu yeterli miktarda büyütmüş uzman sürücüleri ve deneyimli operasyon ekibi ile göz dolduran başarılı işlere layıkı ile imza atmıştır.

Başkenti Bratislava olan Slovakya ülkesine kara yolu nakliye çalışması yapan firmalar arasında yerini almış olan kuruluşumuz söz konusu güzergah ile ilgili tüm detaylara hakim şekilde lojistik çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir. Komple tır ve parsiyel yüklemelerini eksiksiz olarak devam ettiren firmamız ihracatı düşünülen tüm yük gruplarının nakliyesi hususunda hassas ve titiz çalışmaları ile göz doldurmaktadır.

Kara yolu konteyner nakliyesi ve gabari dışı ağır nakliyat hizmetleri de sunan firmamızdan her türlü yükünüze uygun araç tipleri ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Uluslararası nakliyeciler derneği üyeliği de bulunan firmamızın yetki belgesi ve cmr sigortası da mevcuttur. Slovakya ile ilgili ihracat ithalat ve üçüncü ülke taşımalarınızla ilgili tüm sorularınızı şirketimiz bilgi işlem merkezine yazılı ve sözlü olarak bildirebilir, en kısa sürede sesli yanıt sistemi ile bilgi ve taşıma navlun fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

 

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız