Slovenya Nakliye Firmaları

Slovenya çalışan nakliye firmaları

Slovenya nakliye firması

Orta Avrupa’nın güneyinde yer alan bir ülke olan Slovenya, batı bölümünde İtalya, güneybatı kısmında Adriyatik denizi, güneyinde ve doğusunda Hırvatistan, kuzeyinde Avusturya ve kuzeydoğusunda Macaristan ile çevrelenmiştir.

Slovenya nakliye firmaları içerisinde en kapsamlı taşımacılık faaliyetleri yapan kuruluş olma ünvanını elinde bulunduran Mersin Frigo, Türkiye Slovenya arası ihraç ve ithal her türlü ticari yükün taşınmasında bir çok emekleri bulunan sayılı miktarda nakliye firmalarından birisidir.

Orta Avrupa ülkelerinden olan Slovenya ile ticaretimiz kapsamında yapılmakta olan taşımacılık faaliyetlerinin büyük bir bölümünü üstlenen firmamız ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Başkent Ljubljana başta olmak üzere tüm şehirlerine gönderilmekte olan yüklerin taşınmasında hizmet vermekteyiz. Komple tır ve parsiyel kargo kapsamlı ürünlerinizi sigortalı olarak taşıyor, yurt dışı gümrükleme hizmetleri de sunuyoruz.

Konteyner nakliyesi, Ağır nakliyat ve proje taşımacılığı alanlarında da çalışmaları bulunan firmamız gabari dışı yüklerinizi kara yolu izin belgesi ve escort nezaretinde gerçekleştirmektedir. Geçmişimizden kazandığımız tecrübelerimiz neticesinde tüm ayrıntılarına kadar hakim olduğumuz lojistik hattında Slovenya çalışan nakliye firmaları arasında zirvede ki yerimizi muhafaza etmeyi sürdürmekteyiz.

Her türlü yükünüze uygun tır ve kamyonlarımızla tüm taleplere zamanında karşılık vermekteyiz. Taşımaya hazır yüklerinizin nakliyesi ile ilgili taleplerinizi firmamızın iletişim hatlarına yazılı ve sözlü olarak bildirebilirsiniz. Komple tır taşımacılığı ile birlikte haftanın belirli günlerinde İstanbul’da ki depolarımızdan düzenli olarak çıkış yaparak parsiyel yük taşıma servis hizmetlerimizde mevcut olup yüklerinizi adreslerinizden alarak teslim adresine indirmek suretiyle tamamlamaktayız.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız