Slovenya Nakliye

Slovenya nakliye alanında son derece önemli çalışmaları bulunan lojistik şirketimiz birçok Avrupa ve Balkan ülkelerinde olduğu gibi hatırı sayılır oranda tır seferleri düzenlemektedir. Geçmişten günümüze kazanmış olduğu tecrübelerle faaliyetlerine hız kesmeden devam eden firmamız, sektörde göstermekte olduğu üstün performansı ile rakipleri arasında ki makası bir hayli açmış durumdadır.

Türkiye’den Slovenya’ya ihracat yüklerinin taşınması ile Slovenya’dan Türkiye’ye ithalat yüklerinin taşınması ve yine Slovenya’dan Türkiye üzeri doğu ülkelerine transit kapsamlı yük taşımacılığı çalışmaları bulunan firmamız her türlü yükün taşınmasına uygun son model araçları ile kaliteli hizmete dayalı taşımacılık çalışmaları yapmaktadır.

Taşımacılık sektörünün tüm gereksinimlerine hakim bulunarak çalışmalar yapmakta olan firmamız standart tenteli tırları, frigo kasa soğutuculu tırları, konteyner taşımacılığına uygun açık kasa tırları ve gabari dışı ağır nakliyat yüklerinin taşınmasına uygun uzamalı ve havuzlu türleri bulunan lowbed tarzı dorseleri ile son derece geniş kapsamlı lojistik hizmetleri sunmaktadır.

Türkiye Slovenya arası komple tır taşımacılığı ile birlikte İstanbul depolarımızdan her hafta düzenli olarak parsiyel çıkışlarımızda mevcut bulunmaktadır. Her ebat ve ağırlıkta ki parsiyel ve kargo kapsamlı yüklerinizi adreslerinden teslim almak suretiyle Slovenya’da teslim edilmesi gereken son noktalara kadar adrese teslim şeklinde çalışmalar yapan firmamız metreküp ve kilo fiyatlarını son derece makul seviyelerde tutmaktadır.

Kuru yük, soğuk zincir ve donmuş ürün, konteyner nakliye, ağır nakliyat gibi tüm yük gruplarının nakliye işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilen firmamız Mersin Lojistik yaptığı tüm taşımaları cmr sigortası kapsamında son derece güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Ülkemizde üretimi yapılmakta olan binlerce kalem ürün çeşidinin Slovenya’ya ihracat taşımalarında önemli bir rol üstlenmekte olan firmamız araç tedariki bakımından kesinlikle yetersizlik yaşamamaktadır. Türk ve yabancı plakalı tırları ile servis hizmeti sunan firmamız bir çok ihracatçı ve ithalatçı firmanın birincil öncelikli olarak tercih ettiği nakliye kuruluşları arasında yer almaktadır.

Sektörde ki amacı öncelikle müşteri memnuniyeti olan Mersin Lojistik, maddi kazanımları geri planda tutar, önceliği kaliteli hizmete dayalı müşteri memnuniyetine dayandırır. Ülkemizin öncü kuruluşlarının özellikle tercih ettiği firmamız birçok proje işe başarı ile imza atmaktadır.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız