Suudi Arabistan Lojistik Şirketleri

Suudi Arabistan lojistik şirketleri içerisinde faklı bir konuma sahip olan firmamız, Arap yarımadasının gelişmiş ekonomiye sahip en büyük ülkelerinden Arabistan ile ülkemizin uluslararası ticari ilişkileri çerçevesinde taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Türkiye’ de üretilen yüzlerce ürünün Suudi Arabistan’a ihracatında çalışma yapan nakliye firmaları arasında büyük paya sahip olan şirketimiz, kara ve deniz yolu lojistik hattında başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

Suriye üzeri kara yolu ve Mersin, İskenderun limanlarından çıkış yapan roro gemileri ile tır nakliyesini sürdüren firmamız, araç filosunda bulunan son model tırları ile Suudi Arabistan’ın Riyad, Mekke Medine ve Cidde başta olmak üzere tüm şehirlerine adrese teslim nakliye hizmeti sunmaktadır. Suudi Arabistan kara nakliyesinde gerekli tüm bilgi birikim ve donanıma sahip olan kuruluşumuz, kuru yük taşımacılığının yanı sıra soğuk zincir ürün taşımacılığı, gabari dışı ağır nakliye yük taşımacılığı ile konteyner nakliye çalışmaları da yapmaktadır.

Komple tır taşımacılığı ile birlikte parsiyel yük nakliyesini de İstanbul depolarımızdan tır ile yapmakta, aynı zamanda Ambarlı Cidde limanları arası konteyner ile parsiyel taşımaları gerçekleştire bilmekteyiz. Lojistik sektörüne farklı bir renk katan firmamız, Suudi Arabistan çalışan nakliye firmalarına liderlik edebilecek seviyeye ulaşmış, bu konuda aranan ve tercih edilen kuruluş konumuna ulaşmış, kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Mersin Frigo, yükünüzü size yük olmaktan çıkarıyor, emanetinizi gözünüz arkada kalmadan hedefe ulaştırıyor. Yer altı kaynakları bakımından oldukça zengin ekonomiye sahip olan Suudi Arabistan, her türlü tüketim eşyasını dışarıdan ithal etmek durumundadır. Bu anlamda Türkiye büyük oranda ön planda olduğundan bu ülkeye nakliye çalışmaları oldukça yoğun olarak yapılmaktadır. Yoğun lojistik çalışmalarında hatırı sayılır miktarda işe imza atan firmamız Mersin Frigo, tüm taşıma işlemlerini, yükleme adreslerinden teslim adreslerine kadar hızlı ve güvenli şekilde sağlamaktadır.

Arabistan’ dan ithalatı yapılan her türlü yük çeşidinin ülkemize taşınmasında da ithalat nakliye çalışmalarımız mevcuttur. Suudi Arabistan’ a taşıtmayı planladığınız her türlü ticari yüklerinizin taşınması ile ilgili taleplerinizi firmamıza bildirerek en uygun şartlarda taşıma navlun tekliflerimizi alabilirsiniz. Tüm taşımacılık çalışmalarımızda araçlarımız cmr sigortası kapsamında yük taşımakta olup, yükleriniz yükleme adreslerinden teslim adreslerine kadar güvencemiz altında taşınmakta, taşıdığımız yükün önemine binaen sorumluluklarımızın farkında olarak faaliyetlerimizi özenle sürdürmekteyiz.