Tacikistan Nakliye Yapan Firmalar

Tacikistan nakliye yapan lojistik firmaları içerisinde öne çıkan belirgin özelliklerimizden biri, işimize verdiğimiz önem ve ciddi çalışmalarımızdan kaynaklanan kaliteli hizmetlerimizdir.

Ülkemizden Tacikistan’ın başta Duşanbe olmak üzere birçok şehrine nakliye seferleri düzenlenmekte, bu taşımaların büyük bir kısmında firmamızın adı geçmektedir.

Türkiye Tacikistan arası ihracat ve ithalat yük taşımacılığında, sektöre yeni bir anlayış empoze etmiş olan kuruluşumuz, tüm ihracatçı ve ithalatçı girişimcilerin tercih ettiği lojistik kuruluşları arasına girmeyi başarmış, yapmakta olduğu taşıma faaliyetleri ile sürekli göz önünde bulunan bir pozisyon yakalamıştır.

 

 

 

 

 

 

Ulaştırma Bakanlığına bağlı Karayolları Genel Müdürlüğü’nün karayolu yönetmeliğine bağlı kalarak icraata geçirmiş olduğumuz lojistik çalışmalarımız, sektöre adım attığımız ilk günden bu yana süregelen gayretlerimiz neticesinde büyük proje işler denecek nakliye hizmetlerinde bulunmaktayız.

Türkiye den Tacikistan’ın özellikle başkent Duşanbe şehrine gönderilmekte olan her türlü ihracat ve transit kapsamlı yükün, son derece titiz davranılarak taşınmasında büyük emeklerimiz bulunmaktadır.

Tacikistan’a Karayolu komple tır taşımacılığı, Dushanbe parsiyel yük nakliyesi, soğuk zincir frigo tır taşıma işleri, konteyner nakliyesi ve gabari dışı tonajlı ağır yük nakliyat işlerini, bu yüklere uygun tiplerde ki tenteli, frigo, açık dorse ve lowbed dorseli tırlarımızla gerçekleştirmekteyiz.

Tacikistan çalışan nakliye firmalarının bir çoğu ile lojistik işbirliğimiz bulunmakta, bu işbirliğimiz çerçevesinde, firmamızdan talep edilen tüm araçları aynı anda organize etme kabiliyet ve kapasitesine sahibiz.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız