Tacikistan Parsiyel

Tacikistan parsiyel yük taşımacılığında önemli işler yapmakta olan firmamız Mersin Frigo, İstanbul’un her iki yakasında kurmuş olduğumuz modern donanımlı parsiyel depolarımızdan haftalık düzenli olarak çıkışlar yapmaktadır. İhracat kapsamlı parsiyel yükleriniz Gürcistan, Azerbaycan ve Kazakistan plakalı tırlar ile, transit kapsamlı parsiyel yükleriniz ise Türk plakalı tırlar ile bulundukları adreslerden alınarak Tacikistan’da ulaştırılması gereken şehirlerin gümrük noktalarına teslim edilmektedir. Ebatı ve ağırlığı fark etmeksizin her türlü taşınabilir ticari parsiyel yükünüzü tercihinize göre adreslerinden de alabiliyoruz.Adreslerinden aldığımız grupaj yükleriniz depolarımıza getirilerek uygun bir bölümde muhafaza edilerek toplanan diğer yükler ile birlikte, yüklemeye organize ettiğimiz tırlarımıza son derece itinalı bir biçimde istiflenmektedir. Tacikistan parsiyel depolarımızda bulunan vinç, forklift ve ekipmanlarımız son derece modern olarak dizayn edilmiş olup, iş güvenliği eğitimi almış olan deneyimli personellerimiz kontrol ve nezaretinde hassas bir şekilde parsiyel programlaması yapmaktayız.

İstanbul Erenköy ve Halkalı gümrüklerinde gümrük işlemlerinin bitirilmesinin ardından yol çıkan araçlarımız İran ve Türkmenistan üzeri güzergahı kullanmak suretiyle Tacikistan’a ulaşmaktadır. Tacikistan parsiyel yük teslimatları komple tır taşımacılığında olduğu gibi adreslere değilde teslim edilmesi gereken şehirlerin gümrük noktalarına indirilmekte, alıcı firmaların gümrük ve vergi işlemlerini yaptırmasının ardından kendi imkanları ile bulundukları adreslere iç nakliye yaparak taşıttırmaları şeklinde sonlandırılmaktadır.

Her türlü paletli, kasalı, sandıklı, kolili ve açık parsiyel kargo yükleriniz, ihracat ve transit kapsamlı olması farkı gözetilmeden alınmakta, en uygun taşıma fiyatları ile Tacikistan’da teslim adreslerine sigortalı olarak güvenceli bir şekilde ulaştırılmaktadır.