Tacikistan Trans

Tacikistan trans firmalarının öne çıkan sayılı kuruluşlarından biri olan Mersin Frigo, Uluslararası taşımacılık alanında göstermiş olduğu gayretli çalışmalarını aynen Tacikistan hattında da göstermektedir.

Türkiye’den ihracatı planlanan ticari içerikli tüm yüklerin Tacikistan’ın başta Duşanbe olmak üzere tüm şehirlerine taşınmasını son derece dikkatli ve titiz çalışmalarımız ile gerçekleştirmekte, yükleme yerinden teslim yerine kadar gelişen süreci sürekli kontrol altında tutarak kaliteli lojistik hizmetleri sunuyoruz.

Tacikistan çalışan nakliye firmaları ile işbirliği yaparak araç alışverişleri yapan firmamız, ülkemizin tüm şehirlerinden tır çıkarabilecek kapasiteye sahip olup, talep edilen sayıda tırı belirlenen tarihte yükleme adresinde olacak şekilde organize etmektedir.

Tacikistan komple tır ve parsiyel nakliye çalışmalarımızın yanı sıra konteyner taşıma, kamyon nakliye, frigo tır nakliyesi ve gabari dışı ağır nakliyat yük taşıma işlemlerini de son derece başarılı bir şekilde sürdürmekteyiz.

Nakliye hizmeti sunmakta olduğumuz tüm Türk Cumhuriyetleri’nde olduğu gibi Tacikistan’da da yerleşik bulunan acentelik ve temsilcilik ofislerimiz aracılığı ile taşınan tüm yüklerin karşı tarafta ki gümrük işlemlerini en kısa sürede tamamlıyor, hedeflenen sürede yük teslimatlarını son derece sağlıklı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.