Tahran Nakliye

TÜRKİYE İRAN KARA NAKLİYESİ

Tahran nakliye faaliyetlerimiz kapsamında yürütmekte olduğumuz taşımacılık hizmetlerimiz aralıksız olarak sürdürülmektedir. Türkiye’ de üretilmekte olan her türlü mamülün ihracat kapsamlı taşınmasını İran’ın başta Tahran olmak üzere tüm şehirlerine nakledilmesini son derece titiz çalışmalarımız neticesinde gerçekleştirmekteyiz. Tahran’a kara yolu nakliye çalışmalarımızı tır garajımızda bulunan son model kamyon ve tırlarımızla sigortalı olarak en güvenli şekilde ilerletmekteyiz.

Özellikle üretimi bol miktarda olan illerimizden İstanbul, Ankara, İzmir, Manisa, Adana, Kayseri, Gaziantep, Konya, Bursa, Antalya ve Mersin gibi illerimizden yüklenmekte olan ihracat ve transit kapsamlı yüklerin taşınmasını Türk ve İran plakalı tırlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Tahran’a parsiyel yük taşımacılığı hizmetleri de bulunan firmamız Mersin Frigo, İstanbul’ un Anadolu ve Avrupa yakalarında faaliyette bulunan modern depolarımızdan çıkış yapmak suretiyle her hafta düzenli olarak parsiyel çıkışlarımız mevcuttur.

Tahran kargo yükleri, Tahran’a ağır nakliyat yükleri, frigo tır taşıma işleri, konteyner taşımacılığı gibi farklı kategorilerle her türlü taleplerinize olumlu yönde karşılık vermekte, teslimatları olabilecek en kısa süre de gerçekleştirmekteyiz. Tahran tır taşıma fiyatlarımız rakip firmalara göre en rekabetçi şekilde olup bütçenize çok uygun koşullarda teklifler sunmaktayız.

Tahran çalışan nakliye firmaları içerisinde en çok tercih edilen kuruluş olmamızın sebebi işimize olan saygımızdır. İşimize duyduğumuz saygıdan ötürü yükleme yerinden teslim yerine kadar gereken tüm detayları layıkı ile uygulamaya sokuyor, yüksek memnuniyetli proje işlerle Tahran lojistik hattında aranan firma durumunda bulunuyoruz. Tahran tır taşıma fiyatlarından örnek verecek olursak, Mersin yükleme, Tahran teslim karayolu komple tır taşıma fiyatımız 2.500 dolardır.

Mersin limanına gelecek olan aşağıda detayları verilen yükler için navlun fiyatlandırmanız rica olunur ; 1×40 hc Pod : Mersin Mal Cinsi : Oto Yedek Parça Tonaj : 26 tones Yükleme : Mersin Liman Teslim : Tehran shahriyar custom Mersin Limanı-Shahriar gümrüğü,Tahran Karayolu Komple TIR Taşıma Fiyatımız 2.600 USD 26 tonu yükleye biliyoruz. Transit süre 5-6 gün