Tataristan Nakliye

Tataristan nakliye çalışmaları yapan uluslararası kuruluşlar arasında yer almakta olan firmamız, soydaşlarımızın yoğun olarak bulunduğu bu bölgeye büyük oranda taşımacılık faaliyetleri yapmaktadır. Mersin’de bulunan büyük araç filomuz bünyesinde ki tenteli tır, frigo tır, sal kasa, lowbed dorse ve konteyner kilitli araçlarımızla Tataristan’nın her yerine seferler yapmaktayız. Lojistik ve transport sektörünün uluslararası tır taşımacılığında öncü ve lider kuruluşlarından biriyiz. Söz konusu hat ile ilgili bilgi birikim ve deneyimleriyle yoluna emin adımlarla devam eden kuruluşumuz Tataristan’ a nakliye ve yük taşıma hizmetlerini siz değerli müşterilerimize gururla sunmaktayız.

tataristan çalışan nakliye firmaları

Tataristan nakliye firması

Asya va Avrupa ülkelerine kaliteyi benimsemiş bir hizmet anlayışıyla yapmış olduğumuz hizmetler bunların birer örneğidir.En büyük hedefimiz Türk Cumhuriyetlerine, Asya ve Avrupa’ya Tataristan’ ın ülke içi nakliyatlarında daha ileri düzeyde taşımacılık hizmetlerini tecrübeli elemanlarımızla sizlere sunmaktır.

Nakliyede öncü , stratejik konuma sahip olan Türkiye’ nin Asya ve Avrupa arasındaki nakliye ve lojistik hizmetlerini üstlenmiştir. Kara yolu taşımacılığı ile Türkiye’ den bütün Asya ve Avrupa’ ya bu kalite dağılsın diye bizler bu ilkeyi amaç edindik. Tataristan’ın başta Kazan olmak üzere tüm şehirlerine taşıma hizmetleri sunuyoruz. Türkiye ağır sanayiinde üretilmekte olan gabari dığı yüksek tonajlı ağır nakliyat yük gruplarının Tataristan’ın başta Kazan olmak üzere tüm şehirlerine nakliyesini havuzlu ve uzamalı olarak adlandırılan lowbed tarzı dorselerimizle karayolu izin belgesi kapsamında sigortalı olarak taşımaktayız.
Geniş hizmet ağı ve taşımacılık kalitesiyle uluslararası düzeyde bir noktaya sahiptir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en iyi nakliyat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Gelişen lojistik hizmetlerini değişen dünyada daha iyi ve sağlam gerçekleştiren Tataristan ağır nakliyat, taşımacılık yolunda kararlı adımlarla devam etmektedir.

Kazan, Elabuga, Ufa gibi başlıca şehirleri ile bu şehirlerin dışında kalan birçok şehrine taşıma hizmetlerinin vazgeçilmez adresi Mersin Frigo’dan nakliye fiyat teklifleri almadan yükünüzü yüklemeyin. Türkiye Tataristan arasında planlamasını yapmakta olduğunuz tim ihracat yüklemeleriniz için firmamızdan danışmanlık alabilir, en uygun nakliye fiyat tekliflerimizi talep edebilirsiniz.

İstanbul yükleme, Tataristan Ufa şehri teslim, ihracat yükü karayolu komple tenteli tır nakliye navlun fiyatı 4.800 dolar, transit taşıma süresi 8-10 gün, taşıma tonaj limiti 21.000 kilogram.