Türkmenistan Konteyner Nakliye

Türkmenistan konteyner nakliye çalışmalarımız geçmişten günümüze hız kesmeden devam etmekte, Türkiye Türkmenistan lojistik hattında her tipte konteyner taşımacılığı yapmaktayız. Özellikle limanlarımız ve antrepolarımızdan hareketle, kilitli dorseleri bulunan tırlarımızla taşımasını yaptığımız konteynerler 20 HC, 40 HC, 20 DC, 40 DC şeklinde yoğunlaşmakta, bu konteynerler içerisinde toplam ağırlığı 24 tona kadar olan her türlü ticari yükün Türkmenistan şehirlerine taşınmasını sağlıyoruz.

Türkmenistan’a taşımakta olduğumuz konteynerler, içerisinde ki yükleri ile birlikte varış noktalarına teslim edildiği gibi, sadece yüklerin teslim adresine indirilerek boşalan konteynerin çıkış noktasına geri getirilmesi işlemlerini de yapmaktayız. Türkiye Türkmenistan arası konteyner taşımacılığı hizmetlerimizi iki farklı güzergah kullanmak suretiyle alternatifli olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu güzergahlar İran üzeri karayolu ile, Gürcistan Azerbaycan üzeri roro gemisi takviyesi ile olacak şekilde ayrılmaktadır.

İstanbul, Mersin, İskenderun ve İzmir limanlarımıza yurt dışından gelerek Türkmenistan şehirlerine taşınması gereken her türlü konteynerin nakliye işlemlerini son derece özenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Türkiye ile Türkmenistan arası konteyner ve tır taşımalarında iran üzeri ve Azerbaycan üzeri olacak şekilde iki ayrı güzergahı tüm gerekliliklerine uygun şekilde yapmaktayız.