Türkmenistan Taşımacılık

Türkmenistan Taşımacılık karayolu nakliye çalışan firmalar arasındaki yerini sağlam bir zemine oturtmuş olan firmamız , Birçok ülkenin lojistik hattında başarılı çalışmalarını sürdürdüğü gibi Türk Cumhuriyetlerinin gözde ülkesi Türkmenistan nakliye hattında da çalışmalarını istikrarlı bir şekilde devam ettirmektedir.

Ülkemizden gerek ihracat gerek transit geçişli yüklerin taşınmasında alternatifli güzergahları kullanmak suretiyle tüm sevkiyatları gerçekleştirmekteyiz. Büyük oranda tercih edilen güzergah olan  İran üzeri karayolunu kullanmakla beraber Gürcistan-Azerbaycan üzeri karayolu ve devamında Bakü-Türkmenbaşı limanları arası Hazar Denizi roro gemisi ile geçilmek suretiyle alternatif güzergah kullanılmaktadır.

Avrupanın birçok ülkesinden Türkmenistana nakledilmesi düşünülen ürünlerin taşınmasında  da tüm prosödürlere uygun şekilde 3. Ülke taşımalarını gerçekleştirmekteyiz. Uluslar arası nakliye çalışmalarımızda prensip edindiğimiz hizmetlerin başında hızlı servis, güvenli taşımacılık ve zamanında teslim gibi konular yer almaktadır.

Ülkemizin tüm limanları kullanılmak suretiyle Türkmenistana  taşınan her türlü yük grubunun transit kapsamlı taşınmasında yetki belgemiz ve TIR Karne sistemimiz kullanılarak hizmet sağlamaktayız. Kuru yük taşımacılığı ile birlikte gabari dışı ağır tonajlı yükler, soğuk zincir ve kimyevi madde türü ürünler ve konteyner nakliyesi gibi konularda tüm bu yüklere uygun araçlarımız ve deneyimli sürücülerimizle  taşımaları gerçekleştiriyoruz.

Avrupadan transit geçişli yükler ile Türkiyeden ihraç edilen tüm ürünlerin nakliyesini Türkmenistanın  Aşgabat, Mary, Türkmenbaşı ve Balkanabat gibi şehirleri  başta olmak üzere tüm şehirlerine taşımacılık hizmetlerimiz devam etmektedir. Türkmenistan lojistik hattında Nakliye çalışmalarımız sadece ihraç yüklerinin taşınması ile sınırlı kalmayıp aynı zamanda Türkmenistandan ithal edilen yüklerin ülkemize taşınması ile ilgili ithalat nakliye faaliyetlerimizde mevcuttur.

Türkmenistana parsiyel  ve kargo yükü taşımacılığıda firmamız bünyesinde mevcut olup İstanbul da yerleşik bulunan parsiyel depolarından çıkışlarımız haftanın belirli günleri sistemli bir şekilde devam etmektedir.

Türkmenistan karayolu nakliye alanındaki çalışmalarımız, araç filomuz da bulunan özmal ve kiralık araçlarımızla aksama ve kesinti olmaksızın devam etmektedir. Firmamız, önce hizmet anlayışıyla kalite politikasından ödün vermeden müşteri odaklı taşımacılık çalışmalarının yanı sıra gümrükleme, depolama, sigorta aracılık ve acentelik hizmetleri de sunmaktadır.

Türkmenistan’a gönderilmesi düşünülen tüm yüklerinizin taşınması ile ilgili nakliye taleplerinizi iletişim bilgilerimiz de yer alan telefon numaralarımız ile mail adreslerimize bildirmek suretiyle en kısa sürede en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Mersin limanı yükleme Aşgabat Türkmenistan teslim komple güncel tır taşıma fiyatımız 4.900 dolar