Ukrayna Çalışan Nakliye Firmaları

Ukrayna çalışan nakliye firmaları genellikle İstanbul özelinde faaliyet gösteren kuruluşlardan meydana gelmektedir. Firmamız Mersin Frigo Lojistik, Mersin merkezli kurulmuş olup yurdun bir çok ilinde irtibat ve şube ofisleri desteği ile sürekli büyüyüp gelişen, kalite odaklı çalışmalara yoğunlaşan, müşteri memnuniyeti prensibini elden bırakmadan modern çağa ayak uydurarak sürekli güncellenen temel alt yapısı ile Türkiye – Ukrayna arasında kesintisiz lojistik hizmetleri sunmaktadır.

Türkiye’den Ukrayna’ya ihracat taşımaları ile Ukrayna’dan Türkiye’ye ithalat taşımalarının yanı sıra Ukrayna’dan Asya ve Orta Doğu ülkelerine Türkiye üzerinden transit geçişli üçüncü ülke yüklerinin nakliyesini de düzenli bir şekilde gerçekleştirebilen Mersin Frigo Lojistik, bu tür üçüncü ülke taşımalarında müşteri talepleri doğrultusunda aktarmalı veya direkt servis nakliye hizmetleri sunmaktadır.

Ukrayna komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlar ile İstanbul depolarından parsiyel nakliye hizmetleri de sunmaktadır. Ukrayna ağır nakliyat taleplerini de yerinde ve zamanında karşılayan firma ebat ve ağırlıkları itibarı ile gabari dışı kapsamında bulunan ağır nakliyat yüklerini karayolu izin belgesi kapsamında lowbed dorseli tırlar ile CMR sigortası güvencesinde taşımaktadır.

Aynı zamanda Ukrayna konteyner nakliye ve Ukrayna frigo nakliye çalışmalarında da oldukça etkili çalışmaları bulunan Mersin frigo Lojistik, ”Türkiye’nin yükünü Ukrayna’ya taşıyoruz” sloganı ile yola çıktığı ilk gün ki kararlılığını elden bırakmadan lojistik hizmetlerini sürdürmektedir.

Ülkemiz de üretim yapılan her noktadan Ukrayna’nın başta başkent Kiev olmak üzere tüm şehirlerine ihracatını gerçekleştiren Mersin Frigo Lojistik, ticari içerikli ve gümrüklü olarak taşınabilen her türlü ürün grubunun taşımasını gerçekleştirmektedir. Ukrayna ihracat ve ithalat nakliyelerinde roro ve karayolu olmak üzere iki farklı güzergah kullanan firmamız roro taşımacılığında İstanbul Haydarpaşa ve Zonguldak limanlarından çıkış yapıp Ukrayna Odesa limanı varışlı devam sağlamaktadır.

Karayolu taşımacılığında ise Hamzabeyli veya Kapıkule sınır kapıları üzerinden hareketle Bulgaristan üzeri güzergahı kullanmaktayız. Uzun yıllardan bu yana proje işlerini yürütmekte olduğumuz müşterilerimiz ile uzun soluklu çalışmalarımızın başlıca nedeni işimize duyduğumuz saygı, müşteri memnuniyeti odaklı vizyonumuz, başarılı personellerimiz ve deneyimli sürücülerimiz ile kapsamlı lojistik servis hizmeti sağlıyor olmamızdır.