Ukrayna Konteyner Nakliye

Ukrayna konteyner nakliye ve lojistik hattında taşımacılık faaliyetlerini kararlılıkla sürdüren firmamız uluslararası nakliyecilik sektörüne bağlı olarak gümrükleme, depolama, sigorta aracılık ve acentelik hizmetleri gibi bir çok alanlarda da çalışmalarını sürdürmektedir.

Ukrayna’dan ithalatı yapılan ürünlerin ülkemize nakliyesinin yanı sıra yine Ukrayna’dan Suriye, İran, Irak, Gürcistan, Azerbaycan, Türkmenistan gibi ülkelere sevki istenen yüklerin Türkiye üzerinden transit geçişli olarak üçüncü ülke taşımalarını da gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye-Ukrayna nakliye hattında çalışan araçlarımız son model araçlardan oluşmakta olup uydu  araç takip sistemi ile anlık takip edilebilmekte, buna bağlı olarak müşterilerimize anında konumlama yapabilmekteyiz. Tüm taşımalarımız C2 yetki belgemiz bünyesinde mevcut bulunan öz mal ve kiralık araçlarımız ile CMR sigortası kapsamında yapılmaktadır.

Ukrayna karayolu ve denizyolu lojistik ağında çalışan nakliye firmaları arasında üst sıralarda ki  yerini koruyan firmamız lojistik alanında uzun yıllara dayanan tecrübe ile çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye-Ukrayna arası ihracat ve ithalat yük taşınması konusunda geçmişten gelen deneyim, birikim ve tam donanımlı araçlarımız ile nakliye hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz.

Türkiye’nin tüm bölge ve şehirlerinden  Ukrayna’nın tüm şehirlerine ihracat ve transit kapsamlı yüklerin nakliyesinde Türk ve yabancı plakalı araçlarla taşıma yapmaktayız. Ukrayna’ya ihracatı düşünülen her nevi yüke uygun araçlarımızla tam kapasite olarak çalışmaktayız.

Kuru yük taşımacılığına uyumlu standart dorseli tırlarımız, gabari dışı ağır nakliye yükleri için havuzlu ve uzamalı lowbed dorse araçlarımız, yaş ve kuru sebze meyve, donmuş ürün  ve kimyasal maddeler gibi yüklerin taşınmasına uygun frigo dorseli soğutuculu tırlarımız, konteyner ve açık yük taşımacılığına uygun sal dorse açık kasa tırlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Ukrayna kara ve denizyolu taşımacılığı bizlerden sorulur. İstanbul-Kiev arası nakliye tır taşıma fiyat teklifimiz 2.500 dolar olup transit varış süremiz 4-5 gündür.

Ukrayna konteyner taşımacılığında bir numarayız

Ukrayna’nın başta başkent Kiev olmak üzere, Odesa, Donetsk. Dnipropetrovsky, Kharkov. Kherson, Lviv gibi şehirlerine yapılan sevkiyatlarda karayolu ile Haydarpaşa ve Zonguldak limanları çıkışlı  roro ile Odesa limanı varışlı denizyolu hatlarını kullanmaktayız.

Uluslararası kara ve denizyolu taşımacılığında faaliyet gösterdiğimiz birçok ülkede olduğu gibi Ukrayna’da da işbirliğimizi sürdürdüğümüz acenteliklerimiz mevcut olup, gerek ihracat ve gerek ithalat çalışmalarında belgesel ve evraksal sorun yaşamaksızın teslimatları gerçekleştire bilmekteyiz.

İstanbul ve Kocaeli başta olmak üzere bir çok şehrimizde imalatı yapılmakta olan yerli sanayi ürünlerinin büyük bir kısmının ihraç edilmekte olduğu ülke olan Ukrayna’ya taşımaların yapılması anlamında son derece titiz çalışmalar yapmakta olan firmamız, ihracatçı kuruluşların özellikle tercih ettikleri nakliye kuruluşları arasında yer almaktadır.

Ukrayna’ya gönderilmesi planlanan yüklerinizin sevkiyatı ile ilgili tüm taleplerinizi firmamızın günün her saati faal çalışan mail ve telefonlarımıza bildirmek suretiyle en kısa sürede en bütçenize en uygun taşıma fiyat ve navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.