Ukrayna Nakliye Firmaları

Ukrayna nakliye firmaları ile yapmakta olduğumuz işbirliğimiz çerçevesinde taşıma faaliyetlerimiz Türk ve Ukrayna plakalı tırlar ile ilerlemektedir. Türkiye ile Ukrayna arasında yapılan ticaret anlaşmaları gereği organize ettiğimiz araçlarımız ihracat ve ithalat nakliyat işlemlerini titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Ülkemizin tüm bölge ve şehirlerinde imal edilen her türlü ticari kapsamlı mamülün Ukrayna’nın tüm şehir ve bölgelerine taşınması ile ilgili çalışmalarımız Tır karnesi ve cmr sigortası kapsamında yapılmaktadır. Taşımaya elverişli bulunan her türlü yük grubuna uygun tipte dorselerimizin bulunduğu geniş araç filomuz öz mal ve kiralık araçlarımız ile donatılmış olup tüm araçlarımız özellikle yüksek modelli tır ve kamyonlardan oluşmaktadır. Standart tenteli tırların yanı sıra sal dorse, frigo kasa ve lowbed dorseli tırlarımız da hizmet sunmaya hazır beklemektedir. Kuru yük nakliyesi, soğuk zincir ürün taşımacılığı, açık yük taşıma ve gabari dışı ağır nakliyat yük taşımacılığı ile birlikte konteyner nakliye çalışmalarımızda mevcuttur.

Türkiye’den Ukrayna’ya komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul ve Ankara merkezli lojistik depolarımız vasıtası ile her hafta düzenli olarak parsiyel yük çıkışlarımızda bulunuyor, her ebat ve ağırlıkta bulunan gümrüklü ve ticari parsiyel yüklerinizin adreslerinden alınmak suretiyle Ukrayna şehirlerine gümrük veya adres teslimi şeklinde ulaştırılmasını sağlıyoruz. Ukrayna’nın kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına tüm illerini kapsayan hizmet ağımız çerçevesinde Türkiye’ye ithalat ve ülkemiz üzerinden üçüncü ülkelere transit geçişli yüklerin taşınması hizmetlerini de sunmaktayız. İzin verilen taşıma limiti olan 22.000 kg ağırlığa kadar olan her nevi yükün nakliyesini rahatlıkla yapabilen araçlarımız kara ve ro-ro taşımacılığı gibi farklı güzergahlar kullanarak seferleri tamamlamaktadırlar.

Uluslararası kara yolu yük taşıma yönetmeliğine uygun hareket eden firmamız tüm taşıma işlerinde sigortalı nakliyeye oldukça önem vermektedir. Taşınan malın yükleme adresinden teslim adresine sorunsuz ve hasarsız bir şekilde ulaştırılmasını sağlama amacıyla yüklerin dorse içerisine oldukça dikkatli bir şekilde yüklenmesi ve spanzetler yardımı ile sağlamlaştırmalarının yapılmasının ardından araçlarımız teslim adresine doğru yol almaktadır. Ukrayna’nın başta başkent Kiev olmak üzere Odesa, Kharkov, Kherson ve Lviv gibi bir çok şehrine ihracat yük taşımaları gerçekleştiren firmamız kuru yük, donmuş ürün, açık yük, konteyner ve ağır nakliyat yük gruplarının sevk edilmesi işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Ülkenin hemen hemen tüm kesimlerinde yoğun şekilde bulunan orman ürünleri ve kereste türlerinin Türkiye’ye ihracatı oldukça talep görür durumdadır. Bu taleplerin karşılanması anlamında Ukrayna’dan ülkemize bu tür ürünlerin ithalat işlemlerini Türk ve Ukrayna plakalı tırlarımızla sağlamaktayız.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız