Uluslararası Nakliye Ücretleri

Uluslararası nakliye ücretleri ile ilgili bilgi sunmak, sunduğumuz ekonomik nakliye fiyat tekliflerimizle, yüklerinize tır ve kamyon organize etmek üzere sektöre adım atmış olan firmamız, Türkiye den yurt dışına taşınması düşünülen ticari eşyalarınıza en uygun nakliye ücretlerini teklif vermektedir. Bir mamülün üretilmesi, pazarlanması ve tabi ki taşıtılması, yurt dışına ihraç edilen ürünün geçmekte olduğu zincir halkalarından en önemli olanlarıdır.

Üretim ve pazarlama konularının aşılıp nakliye ücreti kısmında tıkanıklık yaşanmaması adına sektörel çözüm önerileri ile farklı bir konumda bulunan firmamız ile iletişime geçerek, tüm çekince ve şüphelerinizi bir kenara iterek, yükünüze en uygun taşıma ücreti talebinde bulunabilir, beklentilerinizi karşılayacak ekonomik nakliye ücret tekliflerimizi alabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı komple ve parsiyel yük nakliye ücretlerimizi son derece cazip tutmakta, maddi beklentileri ikinci planda tutarak öncelikli hedefimizi müşteri memnuniyeti yönünde tayin etmekteyiz.

ihracat veya ithalat yapılacak ülke ismi fark etmeksizin, uluslararası nakliye ücretleri hakkında detaylı bilgi edinmek amacıyla yedi gün yirmi dört saat açık bulunan telefon ve maillerimiz vasıtasıyla firmamız ile iletişime geçebilir, aklınıza takılan tüm sorulara en mantıklı cevaplarımızı alabilirsiniz. Tüm Avrupa, Asya ve Orta doğu ülkeleri ile ilgili nakliye ücretlerini Mersin Frigo’dan talep edebilirsiniz.