Ürdün Nakliyat

Ortadoğu ülkelerinin başında yer alan Ürdün ile Ticari ilişkilerimiz çerçevesinde lojistik ve nakliye çalışmalarında geniş bir pay sahibi olan firmamız, Ürdün kara ve deniz yolu taşımacılığı yoğun olarak İskenderun ve Mersin limanları kullanılmak suretiyle gerçekleştirilmektedir.

Ülkemizden İstanbul, İzmir, Ankara, Mersin gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerinden Ürdün’e sevkiyatı planlanan her türlü  ihracat yüklerinin taşınmasında olduğu gibi Avrupa ve Asya ülkelerinden gönderilen tüm ürünlerin sevk edilmesi işlemleri Türkiye üzerinden transit geçişli olarak sağlanabilmektedir.

Ürdün’e kara ve deniz yolu nakliyesi kapsamında taşınması düşünülen tüm yük gruplarının içeriğine uygun tipte araçlarımız, geniş kapsamlı filomuz bünyesinde mevcut olup, özmal ve kiralık araçlarımızla, talep edilebilen maksimum miktarda araç organizasyonlarımızla tüm ihtiyaçlara CMR sigortası kapsamında zamanında karşılık verebilmekteyiz.

Her nevi kuru yüklerin taşınmasında standart tenteli tırlarımız, donmuş gıda maddeleri, yaş sebze meyve, donmuş et ve balık ile kimyasal maddelerin taşınmasında artı eksi derecelerde çalışabilen ısı muhafazalı frigofirik dorseli tırlarımız, açık ve gabari dışı ağır tonajlı yüklerin taşınmasını sal dorse açık kasa ile  havuzlu ve uzamalı lowbed tırlarımız vasıtasıyla, limanlar ve antrepolardan yüklenmesi planlanan konteynerler içerisinde bulunan yüklerin taşınmasını da konteyner kilitli araçlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Kuruluşumuz Ürdün’e nakliye hizmetleri dışında, gümrükleme, depolama, acentelik hizmetleri, antrepo ve sigorta aracılık hizmetleri gibi konularda da faaliyet göstermektedir.

Ürdün denizyolu nakliye çalışmalarımız İstanbul, İzmir, Mersin ve İskenderun limanlarından hareketle Ürdün limanları arasında haftanın belirli günleri gerçekleşen düzenli hareketle gemi çıkışlarımız ile devam etmektedir. Ürdün denizyolu nakliyesinde tedarikçi acenteliklerimiz aracılığıyla  konteyner, açık, kuru ve dökme yük gemileri ile hizmet vermekteyiz.

Genel merkezi Mersin’de bulunan Firmamız, Ürdün ile ilgili tüm nakliyat ve taşımacılık hizmetleri taleplerine zamanında karşılık verebilmeyi amaç edinmiş,  yurt içinde İstanbul, Ankara, Hatay, Kayseri ve Adıyaman gibi şehirlerde, yurt dışında Almanya ve İran da şubeler oluşturmuş, ve tüm şubelerimizde mevcut deneyimli personelleri  ile kesintisiz hizmet sunmaya devam etmektedir. Ürdün nakliyesi ile ilgili gerek elektronik posta sistemimiz, gerekse sesli yanıt sistemi ile yazılı ve sözlü tüm talepleriniz anında değerlendirmeye alınıp, en kısa sürede en uygun taşıma fiyat tekliflerimiz ile karşılık verilmektedir.