Ürdün Nakliye Firmaları

ÜRDÜN TARİHİ HAKKINDA

Arap ülkelerinden biri olan Ürdün her ne kadar deniz tatili için tercih edilen bir ülke durumunda olsa da tarihsel ve kültürel zenginliklerinden dolayı da gezi düzenlemeleri için önemli bir sebep teşkil etmektedir. Krallıkla yönetilen ülke genel anlamda Orta Doğu’da yaşanan gelişmelerden pek etkilenmemekte, siyasi ve ekonomik alanda orta düzeyde bir seyre sahiptir. Tarih boyunca Babil, Asur, Roma ve Pers gibi devlet ve kavimler topluluğunun etkisi alanında kalmış bulunan Ürdün, yedi yüzlü yıllarda arapların hakimiyetine geçti. Yaklaşık beş yüz yıl boyunca arapların egemenliğinde bulunurken bin iki yüzlü yıllarda haçlılar ve müslümanlar arasında çatışmalar ve savaşlar yaşandı. Bu çatışma durumu ülkenin bin altı yüzlü yıllarda Osmanlı hakimiyetine girmesi ile önemli ölçüde azalma göstermiştir.

ürdün çalışan nakliye firmaları

Ürdün nakliye firması

TÜRKİYE ÜRDÜN NAKLİYE

Ürdün nakliye firmaları içerisinde etkili hizmetler sunan firmamız rekabetçi navlun fiyatlarıyla sektörde özel bir konuma sahip olmuştur. Kara ve denizyolu nakliyesi alanında genel anlamda en yoğun lojistik çalışmalarımızın bulunduğu ülkeler arasında yer alan Ürdün’e taşıma faaliyetlerimiz hız kesmeden devam etmektedir. Türkiye’nin tüm bölge ve illerinden Ürdün’ün başta başkent Amman olmak üzere tüm şehirlerine taşınması planlanan ürünlerinizin sevkinde geniş kapsamlı nakliye hizmeti vermekteyiz.

AVRUPA ÜRDÜN NAKLİYE

Avrupa ve Asya ülkelerinden Ürdün’e sevk edilen 3. Ülke  transit yüklerin taşınmasında da kapsamlı çalışmalarımız mevcut olup, çeşitli ebatlarda paletli ve kuru yüklerin taşınmasında standart ve mega dorse tenteli araçlarımız, soğuk zincir, donmuş ürün, yaş sebze meyve ve kimyevi madde gibi yükler  için frigo araçlarımız, gabari dışı ağır tonajlı yükler için lowbed ve açık kasa sal dorse tırlarımız ve konteyner taşımacılığına uygun kilitli dorseli araçlarımız ile tüm taşımaları gerçekleştirmekteyiz.

İHRACAT İTHALAT NAKLİYE ÇALIŞMALARIMIZ

Ürdün’den Türkiye’ye ithalat çalışmalarında da hatırı sayılır derecede faaliyetleri bulunan firmamız Mersin Frigo, ülkemizin tüm bölgelerine ithal edilen ürünlerin nakliyesini başarı ile yerine getirmekte, herhangi bir sorun yaşamadan teslimatları yapmaktadır. Ürdün’e gönderilecek kargo ve parsiyel yüklerin taşınması ile ilgili İstanbul Ambarlı liman çıkışlı gümrükleme sistemimiz ile haftalık düzenli roro gemisi çıkışlarımızla, parsiyel yükleri adreslerinden alınmak suretiyle, konteynerler ile Ürdün’de liman veya adres teslimi hizmet sunmaktayız. Ürdün’e lojistik hizmetleri dışında, ayrıca depolama ve gümrükleme hizmetlerimiz de mevcuttur. Firmamız Uluslar arası Nakliyeciler Derneği UND üyesi olup C2 taşıma yetki belgesine sahiptir. Tüm taşımalarımızı CMR sigortası kapsamında sürdürmekteyiz. Ürdün’e yapılan sevkiyatlar denizyolu destekli karayolu olarak sağlanmaktadır. Araçlarımızın Ürdün’e aktarılması İskenderun limanı roro gemileri ile gerçekleştirilmekte, varışlar Ürdün Aqabe limanına yapılmaktadır.

KURUMSAL YAPIMIZ

Günümüzde krallık ile yönetilen birkaç Arap ülkesinden biri olan Ürdün ile ülkemizin ikili ilişkileri çerçevesinde varılan ihracat ithalat anlaşmaları kapsamında taşıması yapılan ticari içerikli tüm komple ve parsiyel yüklerin güvenle taşınmasında öncü kuruluştur Mersin Frigo. Türkiye’den Ürdün’e ağır nakliyat taleplerinde önemli ölçüde araç organizasyonu bulunan firmamız, filosunda bulundurduğu havuzlu ve uzamalı lowbed dorse tırları ile tam teşekküllü nakliye hizmetleri sunuyor. Mersin ve İskenderun limanlarımız ile Ürdün Aqabe limanı arasında yoğun olarak çalışmalar yapan roro gemisi firmamızın tırlarını taşıma çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir. Genel hatları ile Ürdün nakliyesi konusuna hakim olan firmamız kısa süre içerisinde aranan ve tercih edilen firma düzeyine ulaşmıştır. Ürdün çalışan nakliye firmaları arasında göz dolduran yerini muhafaza eden firmamız tüm nakliye taleplerinize en hızlı ve güvenilir şekilde en uygun taşıma navlun teklifleri ile yanıt vermektedir.

Ülkemizde Ürdün’e en fazla mal ihracatı yapan illerimizin başında hiç şüphesiz mega kentimiz İstanbul gelmektedir. İstanbul’un gerek Anadolu gerek Avrupa yakalarında bulunan üretim tesislerinde imalatı yapılan her türlü ihracat yükünün Ürdün’ün tüm şehirlerine nakliyesini kara ve deniz yolu nakliyesi gerçekleştirmek suretiyle yapmaktayız.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız