Yemen Nakliyat

yemen çalışan nakliye firmaları

Yemen nakliye firması

Yemen nakliyat faaliyetlerimiz lojistik sektörüne ilk giriş yaptığımız 2013 yılından bu yana düzenli, kararlı ve istikrarlı bir şekilde devam etmekte, Türkiye Yemen arası taşınması planlanan her türlü yükün nakliyesi ile ilgili gelen taleplere olumlu yönde yanıtlar vermekteyiz.

Türkiye’den Yemen’ ihracat yüklerinin taşınmasında olduğu gibi, Yemen’den Türkiye’ye kısmen de olsa ithalat taleplerini de karşılıksız bırakmamakta, gerek ihracat gerek ithalat nakliye çalışmalarımızda son model araçlarımızla taşıma hizmetleri sunmaktayız.

Yemen çalışan nakliye firmaları ile iş ortaklı içerisinde sürdürdüğümüz lojistik çalışmalarımızı karayolu yetki belgesi ve cmr sigortası kapsamında en güvenli şekilde sağlamakta, yükleme anından teslim anına kadar araçlarımız her an takip altında tutulup, herhangi bir sorun yaşanmasına mahal vermeden sorunsuz sevkiyatlar yapmaktayız.

Yemen’e komple tır taşıma, parsiyel nakliye, frigo tır taşımaclığı, ağır nakliyat ve konteyner nakliyesi ile denziyolu lojistik hizmetleri sunmaktayız.