Yemen Nakliye

YEMEN KARAYOLU NAKLİYE FAALİYETLERİMİZ

Yemen nakliye çalışmalarını alabildiğince geniş bir alana yaymış olan firmamız Türkiye’ den ihraç edilen tüm ticari eşyaların taşınmasında öncülük eden kuruluşlar arasında yer almaktadır. Arap yarımadasında yer alan Yemen ile ticari ilişkilerimiz kapsamında her türlü yükün taşınması konusunda nakliye hizmetleri sunan kuruluşumuz kısa süre içerisinde bu alanda aranılan ve tercih edilen firma konumuna yükselmiştir.Kara ve deniz yolu ile taşıma yapılabilen ülkeye ihracat ve transit içerikli yük gruplarının ulaştırılmasını en güvenli ve emin yollardan sağlamaktayız.

Yemen çalışan nakliye firmaları

Yemen Nakliye Firması

Tır, kamyon, low beat dorseler, treylerler, konteynerler firmamız güvencesinde taşınmakta olup en kısa sürede teslimat yapmak başlıca özelliklerimiz arasında gelmektedir. Yemen ülkesine gönderilen ticari yüklerin taşınması tır ile yapılmakta olup Mersin ve İskenderun limanlarından roro çıkışlı olarak Suudi Arabistan limanları varış, limanlardan sonra Yemen2 e kadar olan mesafe yine kara yolu ile aşılmaktadır.

Komple tır taşımacılığının yanında ayrıca her hafta düzenli olarak kara ve deniz yolu seferlerimizle parsiyel yük taşıma hizmetlerimiz de mevcuttur. Yemen için yük taşıma isteklerinizi firmamızın yedi gün yirmi dört saat aktif halde bulunan mail ve telefonlarına gerek yazılı gerekse sözlü olarak bildirebilirsiniz.Taleplerinize karşılıklarımız en kısa sürede olacak ve en uygun navlun fiyatları ile karşılaşacaksınız.

 

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız