Yunanistan Çalışan Nakliye Firmaları

TÜRKİYE YUNANİSTAN ARASI İHRACAT İTHALAT NAKLİYE

Yunanistan çalışan nakliye firmaları ile lojistik işbirliğimiz çerçevesi içerisinde yürütmekte olduğumuz taşımacılık faaliyetlerimizi aralıksız olarak sürdürmekteyiz. Yunanistan Balkan yarımadasının güneyinde bulunmakta, kuzeyinde Arnavutluk, Makedonya ve Bulgaristan ile çevrelenmiş, doğusunda Türkiye bulunur. Ege ve Adriyatik denizlerine sahilleri bulunan ülke Ege denizinde bulunan birçok adaya da sahiptir.

Uluslararası Karayolu taşımacılığı alanında yoğun faaliyetlerimizin bulunduğu ülkelerin ilk sıralarında yer alan Yunanistan ile ülkemizin uluslararası ticari anlaşmaları çerçevesinde  çalışmalar yapan firmamız ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarını uzun yılların birikimi ile kararlılıkla sürdürmektedir. Yunanistan’ ın Atina, Selanik  gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölge ve şehirlerine ihraç edilen ürünlerin sevkiyatında göz dolduran başarılı çalışmalara imza atmaktayız.

İhracat yükleri nakliyesinde olduğu gibi Yunanistan’dan Türkiye’ye ithal edilen, ayrıca üçüncü ülkelere gönderilen her türlü taşınabilir yükün aktarılması konusunda ithalat nakliye çalışmalarımız mevcuttur. Yunanistan’a kuru yük nakliyesi, gabari dışı ağır tonajlı proje nakliyesi kuru gıda, yaş sebze meyve, kimyasal madde ve konteyner nakliyesi alanlarında ismi geçen tüm yük gruplarına uygun araç tipleri ile lojistik hizmetlerimiz devam etmektedir. Yunanistan çalışan nakliye firmaları başlığı ile arama yapıldığında görülecektir ki karşınıza çıkan ilk firma Mersin Frigo’dur

Standart ve mega tenteli tırlarımız, uzamalı ve havuzlu ağır nakliye lowbed dorse araçlarımız, açık sal kasa ve frigo dorseli tırlarımızla firmamıza gelen tüm taleplere yeterli ve olumlu oranda karşılıklar vermekteyiz. Uluslararası kara yolu ve deniz yolu nakliye çalışması yapan firmalarla rekabetçi çalışmalarımızla ön plana çıkan firmamız Yunanistan lojistik hattında da kısa sürede tercih edilen ve özellikle aranan firmalar arasında yerini almıştır.

Yunanistan’dan üçüncü ülke taşımaları Azerbaycan, Gürcistan, İran, Irak ve Suriye başta olmak üzere tüm Türk cumhuriyetleri ve Ortadoğu ülkelerine sevkiyatı yapılan üçüncü ülke transit yüklerin taşınması konusunda Türk ve Yunan plakalı araçlarımızla herhangi bir evraksal problem yaşamadan sevkiyatları seri şekilde  tamamlayarak teslim adreslerine güvenli bir şekilde ulaştırmaktayız. Yunanistan karayolu nakliye hattında komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul’da kurulu bulunan parsiyel depomuzdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimizde mevcuttur. Her ebat ve ağırlıktaki parça yükleriniz talebinize göre adreslerinden alınmak suretiyle Yunanistan’ın tüm şehirlerinde gümrük veya adrese teslim şeklinde parsiyel yük taşıma çalışmaları yapmaktayız.

Ülkemiz ile Yunanistan arasında her ne kadar siyasi gerginlikler yaşanmakta olsa da, bu durum ticari ilişkileri olumsuz yönde etkilememekte, ihracat ve ithalat çalışmaları normal ve olağan seyrinde devam etmektedir. İpsala sınır kapısı ile ülkemizden giriş yapılmakta olan Yunanistan’a kesintisiz lojistik destek ve hizmet paketleri sunmakta olan şirketimiz, ihracat ithalat karayolu komple tır ve parsiyel yük taşıma hizmetlerine devam ediyor. Yunanistan’ın Selanik şehrinden güneydoğu illerimize yoğun olarak ithal edilmekte olan tekstil ve pamuk yüklerinin nakliyesi işlemlerinde yeterli miktarda tır organizasyonumuz mevcut olup, çok uygun taşıma fiyatları ile sigortalı ithalat taşımaları gerçekleştirmekteyiz.

Sınır komşularımızdan olup en fazla ihracat yaptığımız ülkelerin başında yer alan Yunanistan ile ticaretimiz kapsamında tır taşımacılığı yapmakta olan Mersin Frigo, komple tır taşıma, parsiyel yük nakliyesi, gabari dışı ağır nakliye yükleri, frigorifik tır taşımacılığı ve konteyner nakliyesi gibi alanlarda hatırı sayılır oranda lojistik çalışmaları yapmaktadır. Yunanistan’a yapıyor olduğumuz nakliye çalışmalarımızı Son model araçlarımız ve alanında deneyimli ve uzman ekibimiz kontrolünde sağlamaktayız.Yapılan tüm seferlerde araçlarımızı uydu araç takip sistemi vasıtası ile anlık konumlama ile yer tespiti yaparak gönderici ve alıcı firmalara anında araç konumlandırma bilgilendirmesi  hizmeti sağlamaktayız.

İstanbul Selanik ve Atina hattında komple tır nakliye çalışmaları ile haftanın en az 3 günü çıkış yapmakta olduğumuz parsiyel yük taşımalarında tam donanımlı araçlarımızla kesintisiz hizmet sağlıyor, araç konumları ile ilgili en güncel ve doğru veri akışı sağlamaktayız. Mitoloji kelimesini dünya literatürüne sokmuş bulunan Yunanistan’ın tarihi çok eski medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Yunanistan ihracat veya ithalat yüklerinizin en hızlı ve güvenli şekilde CMR sigortası kapsamında TIR karne sistemi ile taşınması konusundaki tüm lojistik taleplerinizi firmamızın mail ve telefonlarına yazılı ve sözlü olarak bildirerek kısa süre içerisinde en uygun güncel taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Kayseri yükleme, Yunanistan Atina adres teslim karayolu ihracat komple tır taşıma fiyatımız 2.500 euro, Atina yükleme, Kayseri teslim ithalat karayolu komple tır taşıma fiyatımız 1.300 euro.

Yunanistan Kavala’dan sulama hortumu yüküm var. Bu ithalatlar sulama sezonunda ayda iki üç kere yapılıyor. Normal zamanlarda iki ayda bir defa gibi yüklüyoruz. Maalesef bu yüklemelerimize araç bulmakta çok zorlanıyorum. Firmanızı internette araştırma yaparken gördüm. Tek seferde 8 rulo yüklüyorlar. Daha ayrıntılı bilgi almak için yükleyici firma ile görüşebilirsiniz. Bu şekilde yükleme yapabilecek aracınız var mıdır ?