Yurt Dışına Eşya Taşıma

ÜLKELER ARASI KARAYOLU NAKLİYE FAALİYETLERİMİZ

Yurt dışına eşya taşıma işleri yapmakta olan firmamız, taşımacılık sektörüne ilk adım attığı andan itibaren çalışmalarına aralıksız devam etmekte, şahsi ve ticari her türlü eşyanın taşınması işlemlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Avrupa, Asya, Orta Asya, Orta Doğu ve Balkanlar ile Afrika kıtasında bulunan bir çok ülke ile yapılan ticari anlaşmalar çerçevesinde ele alınan nakliye çalışmalarında büyük paya sahip olan firmamız, türü ve özelliği bakımından çeşitlilik arz eden her türlü ürünün yurt dışına ihracatı ve yurt dışından ithal edilmesi ile ilgili nakliye faaliyetlerinde tır taşımacılığı yapmaktadır.

Yurt dışına taşınması planlanan yüklerin varış noktasına ulaştırılması ile ilgili, yükleme anından teslim anına kadar geçen süreci olabildiğince yakından takip ederek her türlü gelişmelerden anında haberdar olup satıcı veya alıcı mal sahiplerini anlık olarak bilgilendirmekteyiz. Ulsulararası nakliye alanında en önemli unsur tabi ki taşıma fiyatı, navlunudur. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta olduğundan, maddiyatı her zaman ikinci planda tutarak en ekonomik, bütçelere en uygun taşıma fiyatları ile nakliyecilik hizmetlerini sürdürmektedir.

Ülkemiz dışına taşımacılık faaliyetleri gösteren firmalarla sürekli rekabet halinde bulunarak, ihracatçı ve ithalatçı firmalar tarafından özellikle tercih edilen nakliye şirketi pozisyonunda bulunmaktayız. Ülke ismi fark etmeksizin, yurt dışına göndermeyi, ihraç etmeyi düşündüğünüz her türlü ticari ve şahsi eşyalarınızı, gerek komple tır, gerek parsiyel veya kargo kapsamlı olarak taşıyor, bu anlamda tüm taleplerinizi bekliyoruz.