Bosna Hersek Nakliye

BOSNA ve HERSEK HAKKINDA

Boşnakça, Hırvatça ve Sırpça dillerinin yoğun olarak kullanıldığı Bosna Hersek, 4 buçuk milyonluk nüfusa sahip, başkenti Saray bosna’dır. Akdeniz kıyısında bulunan birçok şehir gibi Bosna Hersek’te tarihte ilk olarak Roma İmparatorluğu içerisinde yer almış 1200 lü yıllarda bağımsızlığına kavuşmuştur. Bosna Hersek nakliye çalışmalarımızı devam ettirerek, gelen yoğun talepler üzerine komple tır taşımacılığı alanında da çalışmalarımızı başlatmış olup, Türkiye Bosna Hersek arası ihracat ve ithalat komple tır taşıma hizmetlerimizi son derece düzenli bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz.

Yüz yıllarca Türk yurdu olarak yaşamış olan Bosna Hersek ile ticari ilişkilerimiz çerçevesinde yapılan nakliye çalışmalarında aranan özellikle tercih edilen lojistik kuruluşu olmamızın getirmiş olduğu öz güven ile tam kapasite taşıma işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

bosna hersek çalışan nakliye firmaları
Bosna Hersek nakliye firması

İHRACAT NAKLİYE

Türkiye’de üretilen akla gelebilecek her türlü mamülün kara yolu ile sevk edilmesinde faaliyet gösteren nakliye firmaları arasında zirvede ki yerine konumlanmış olan şirketimiz Bosna Hersek’e taşınmasını planladığınız bilumum yüklerinizin nakliyesi ile ilgili her türlü bilgi paylaşımında bulunabilmektedir. Komple ve Parsiyel yüklerinizi taşıtabileceğiniz firmamız sadece bir telefon ve mail kadar uzağınızdadır, lütfen bizi arayınız. Balkanların en son bağımsızlığına kavuşan ülkesi durumunda olan Bosna Hersek, başkenti Saray Bosna, doğusunda Sırbistan, kuzey ve batısında Hırvatistan, güneyinde Karadağ ile sınır komşuluğu yapmaktadır. Bosna Hersek’te yoğun şekilde üretilmekte olan un ve mamüllerinin Türkiye’ye ithal edilmesinde hatırı sayılır oranda tır organizasyonlarımız da mevcut olup, yükleme ve boşlatma noktaları gümrükleme işlemlerine de son derece hakimiz.

Özellikle başkent Saray Bosna olmak üzere tüm illerine ihracatı düşünülen yük gruplarının gönderilme işlemlerini yüklerin özelliklerine göre standart tenteli tırlarımız, frigo kasa araçlarımız, ağır nakliyata uygun uzamalı ve havuzlu lowbed dorselerimiz, kamyon ve römorklarımız ile sal açık kasa tırlarımız vasıtası ile gerçekleştirmekteyiz.Türkiye’den Bosna Hersek’e komple tır nakliyesi ve parsiyel yük taşımacılığı alanlarına ek olarak geliştirdiğimiz frigo tır nakliyesi, ağır nakliyat ve konteyner nakliyesi gibi alanlarda da kapsamlı çalışmalarımız başlamış bulunmaktadır. Lojistik sektöründeki bütün faaliyetlerimiz araçlarımızın bağlı bulunduğu yetki belgesi bünyesinde CMR sigortası güvencesinde gerçekleştirmekteyiz.Bosna Hersek nakliye çalışmalarınızla ilgili tüm taleplerinizi bildirmek üzere bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Karayolları yönetmeliğine tam manasıyla uyum göstererek lojistik faaliyetlerinde bulunan firmamız Türkiye Bosna Hersek arası ihracat ve ithalat yük taşımalarının yanı sıra yoğun şekilde üçüncü ülke transit yük taşıma işlemlerini de ülkemiz üzerinden sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir