Çek Cumhuriyeti Nakliye Firmaları

ÜLKENİN COĞRAFİ KONUMU

Çek Cumhuriyeti fiziki olarak batıdan doğuya doğru Bohemya ve Moremya şeklinde iki ayrı coğrafi bölgeye ayrılmakta, başkenti Prag olan ülkenin toplam nüfusu yaklaşık 11 milyon civarındadır. Çek Cumhuriyeti nakliye firmaları aramalarında sıklıkla karşılaşılan firma olma pozisyonumuzu sürekli koruyarak ve güncelleyerek taşımacılık sektöründe hızla yükselen bir firma konumunda bulunmaktayız.

çek cumhuriyeti çalışan nakliye firmaları
Çek Cumhuriyeti nakliye firması

Doğu Avrupa ülkesi olan Çek Cumhuriyeti ile ülkemizin ticari faaliyetleri, anlaşma kuralları gereği düzenli olarak sürmekte olup bu ülkeye nakliye çalışmaları yapan firmalar içerisinde hatırı sayılır nitelikte faaliyet alanı bulan firmamız geçmişten günümüze süregelen kapsamlı çalışmalara imza atmaktadır. Karayolu nakliyesi anlamında yeterli bilgi birikim ve donanım ile icraatlar yapan kuruluşumuz Çek Cumhuriyetine taşınmakta olan her türlü yük kaleminin taşınmasında lojistik kuruluşları arasında önemli bir paya sahiptir.

Türkiye’den Çek Cumhuriyeti’ne ihracat kapsamlı yük taşımaları ile, Çek Cumhuriyeti’nden Türkiye’ye ithalat kapsamlı her türlü yükün nakliyesini gerçekleştirmekte olan kuruluşumuz sürekli olarak taşıma hizmetlerini devam ettirmektedir. Ulaştırma Bakanlığı Karayolu yük taşıma yönetmeliğine uygun olarak Çek Cumhuriyeti’ne nakliye hizmeti veren firmamız, izin verilen yasal koşullar çerçevesinde taşıma faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

TARİHÇE

Batı Avrupa ülkelerinden Çek Cumhuriyeti eski adıyla Çekoslovakya, başkenti Prag, batısında Almanya, kuzeyinde Polonya, güneyinde Avusturya, doğusunda da Slovakya ile çevrelenmiş bir coğrafi yapıya sahiptir. Mersin Frigo yaptığı her taşımanın sonuna kadar arkasında duran, tüm işlemleri usulünce uygulayan, konu ile ilgili taşıma yetki belgesine sahip olup faaliyetlerini cmr sigortası güvencesi ile sorunsuz bir şekilde sürdürmektedir. Ülkemizin tüm bölgelerinden Çek Cumhuriyetine ihraç edilen yüklerin kısa sürede ulaşması gereken adrese ulaştırılması anlamında nokta atışı diyebileceğimiz, göz dolduran çalışmalarla konumlanmaktadır.

Sektörün tüm gereksinimlerini yakından takip ederek tedarik zincirini ona göre geliştirmeye çalışan firmamız başarılı çalışmaları ile kurumsal kimlik kazanabilme yolunda son derece emin adımlarla ilerleyişini sürdürmeye devam etmektedir. Uluslararası nakliyeciler derneği üyeliği ve yetki belgesi bulunan Mersin Lojstik yaptığı işin ciddiyetinin farkında olarak tavizsiz bir lojistik hizmeti sunmaktadır.

Çek Cumhuriyeti Prag şehrinden Çorum ilimize ithalatı yapılan gaz tankının taşınması ile ilgili komple tenteli tır nakliye fiyatı 2.700 euro.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir