Dubai Konteyner Nakliye

Dubai konteyner nakliye alanında ki kendine özgü çalışmaları ile rakipleri arasında özel bir konuma sahip bulunan Mersin Frigo, kurulmuş olduğu 2013 yılından bu yana Türkiye ile Dubai arasında kara ve denizyolu bağlantılı olarak konteyner nakliye faaliyetlerini sürdürmektedir.

İki ülke arasında ki ticaretin geçmişi çok uzun yıllara dayanmakta, geçmişten günümüze farklı yollar ve yöntemler kullanılarak ihracat ve ithalat işlemleri gerçekleşmektedir. Gelişen dünyaya ve teknolojiye ayak uydurarak piyasaya oldukça hakim ve yakından takiple konteyner nakliye çalışmalarını sürdüren firmamız ülkemizin dört bir yanında üretilmekte olan ihracat ürünlerinin yurt içi nakliye destekli olarak en yakın liman aracılığı ile gemilere aktarılmaları suretiyle Dubai Jebel Ali limanı teslimatlı sevkiyatlar sağlamaktadır.

Türkiye-Dubai konteyner nakliye çalışmalarında geniş gemi acentesi ağına sahip bulunan Mersin Frigo Dubaiye konteyner nakliyesinde aktarmalı ve direkt servis yöntemleri ile alternatif taşıma usullerinde lojistik hizmeti sunmaya devam ediyor. 7/24 hizmet anlayışı ile konteyner nakliye çalışmalarını sürdürmekte olan kuruluşumuz deneyimli personeli, modern ekipmanları son model tırları ile her türlü yükün taşınmasına uygun konteynerleri taşıma yetki ve kapasitesine sahip bulunuyor.

Arap yarımadasının en aktif yerleşim birimlerinin başında gelen Dubai ile ülkemizin ticari ilişkileri çerçevesinde konteyner lojistik çalışmalarını hız kesmeden devam ettirmekte olan Mersin frigo, komple ve parsiyel konteyner servis hizmeti veriyor, bu hizmetleri verirken kaliteyi en uygun fiyata sunma prensiplerin ödün vermeden müşteri memnuniyet ve takdirlerini almaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.