Estonya Nakliyat

Estonya nakliyat faaliyetlerini sektöre adım attığı ilk andan itibaren istikrarlı bir şekilde sürdürmeye devam eden firmamız, Türkiye Estonya arası ihracat ve ithalat her türlü yük taşımacılığı hizmetlerini başarılı bir şekilde devam ettirmektedir. Estonya çalışan lojistik firmaları arasında önemli bir konumda yer alan Mersin Frigo, sektörde göstermiş olduğu başarılı performansından dolayı ihracatçı ve ithalatçı firmaların birincil öncelikli tercih ettiği nakliye kuruluşları arasında yer almaktadır.

Estonya’ya karayolu ile komple tır taşıma, haftalık düzenli çıkışlarla parsiyel yük nakliyesi, frigo tır nakliyesi, ağır nakliyat ve konteyner nakliyesi gibi alanlarda tüm talepleri karşılayabilecek oranda tır organizasyonları gerçekleştirmekte olan firmamız, tüm taşımalarına son model araçları, uzman şoförleri ve deneyimli personelleriyle kalite odaklı lojistik hizmetleri sunmaktadır.

Estonya karayolu nakliye çalışmalarımız sadece standart tenteli komple tır taşımacılığı ile sınırlı olmayıp haftalık düzenli çıkışlarımızla İstanbul depolarımızdan ihracat parsiyel ve kargo yük taşımacılığı seferlerimiz de mevcuttur. Ayrıca Estonya’ya frigo tır nakliyesi, konteyner taşımacılığı ve ağır nakliyat gibi yük gruplarının taşınması gibi işlemleri de başarılı bir şekilde gerçekleştire bilmekteyiz.

Yaptığımız tüm lojistik faaliyetlerimiz karayolları yönetmeliğine uygun bir şekilde olmakta, tüm taşımalarımızda ürünler ve taşıma yapan araçlarımız CMR sigortası güvencesinde bulunmaktadır. Makismum tonaja kadar yükleme yapabilen tırlarımız alanında uzman ve deneyimli şoförlerimiz kontrolünde sefer yapmakta, yükleme noktasından teslim noktasına kadar gelişen süreci son derece dikkatli bir şekilde değerlendirerek yüklerin zamanından önce teslim adresine ulaştırılmasını sağlamaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir