Estonya Nakliye 2023

Estonya Nakliye FAALİYETLERİMİZ

Estonya Nakliye Ülkemizin Estonia ile Ticari ilişkileri kapsamında lojistik faaliyetleri alanında geniş hacimli ve büyük pay sahibi olan firmamız Türkiye-Estonya taşımacılık hattında  ihracat ve ithalat lojistik çalışmalarını sürdürmektedir. Her türlü paletli dökme ve kuru yük taşımacılığı, proje ve ağır nakliye, konteyner nakliyesi ile frigo tır taşımacılığı konularında lojistik hizmeti veren firmamız taşıma çalışmalarının yanı sıra yurt içi yurt dışı gümrükleme, depolama, acentelik hizmetleri, sigorta aracılık ve antrepo hizmetleri gibi alanlarda da çalışmalarını deneyimli ekibi ile bütün olarak ilerletmektedir.

Estonya nakliye firması

Türkiye’ nin tüm şehir ve bölgelerinden  tüm şehirlerine ihracatı düşünülen her türlü yükün sevk edilmesi konusunda detaylı ve kapsamlı çalışmalara imza atan firmamız, Estonya çalışan nakliye firmaları arasında boy gösteren çalışmaları ile dikkatleri toplamakta, lojistik alanında aranan ve tercih edilen firma pozisyonunda yer almaktadır.

Kara yolu nakliyesi çalışmalarımızı sahip olduğumuz C2 yetki belgemiz bünyesinde bulunan öz varlık ve kiralık araçlarımızın yanı sıra geniş tedarik zincirimiz kapsamında bulunan iş ortaklarımıza ait yerli ve yabancı plakalı araçlarla, firmamızdan talep edilen tüm araç ihtiyaçlarına güvenli ve uygun taşıma navlunlarıyla en kısa sürede yanıt vermekteyiz.

Komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel çalışmalarımızda mevcuttur. Yüklerinizi tercihinize göre adresinizden teslim almak veya depomuza göndermeniz suretiyle İstanbul Erenköy ve Halkalı gümrüklerinden çıkış yapmaktayız. Estonya’da parsiyel yük teslimatları tercihe ve talebe göre gümrük veya adrese teslim şeklinde yapılmaktadır.İthalatçı firma talebine göre gümrükleme hizmetleri de verebilmekteyiz.

Türkiye’ye ithalat yüklerin taşınması ile  Asya ve Orta doğu ülkelerine gönderilen üçüncü ülke yüklerinin taşınmasını Bulgaristan Sofya aktarmalı ve direkt servis şeklinde alternatifli olarak gerçekleştirmekteyiz. Yurt dışında faaliyet gösteren acentelerimizle işbirliğimiz çerçevesinde lojistik ve gümrükleme çalışmalarımız neticesinde tüm işlemler en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır. Tüm Avrupa ülkeleri ile ilgili taleplerinizde olduğu gibi, Estonya ile ilgili ihracat ve ithalat nakliye taleplerinizi de firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirmek suretiyle alanında uzman ve tecrübeli ekibimizden en kısa sürede yükünüze  uygun araç ve beklentilerinizin tam karşılığı olacak taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Estonya Nakliye fiyatları

Estonya nakliyat faaliyetlerini sektöre adım attığı ilk andan itibaren istikrarlı bir şekilde sürdürmeye devam eden firmamız, Türkiye Estonya arası ihracat ve ithalat her türlü yük taşımacılığı hizmetlerini başarılı bir şekilde devam ettirmektedir. Estonya çalışan lojistik firmaları arasında önemli bir konumda yer alan Mersin Frigo, sektörde göstermiş olduğu başarılı performansından dolayı ihracatçı ve ithalatçı firmaların birincil öncelikli tercih ettiği nakliye kuruluşları arasında yer almaktadır.

Estonya’ya karayolu ile komple tır taşıma, haftalık düzenli çıkışlarla parsiyel yük nakliyesi, frigo tır nakliyesi, ağır nakliyat ve konteyner nakliyesi gibi alanlarda tüm talepleri karşılayabilecek oranda tır organizasyonları gerçekleştirmekte olan firmamız, tüm taşımalarına son model araçları, uzman şoförleri ve deneyimli personelleriyle kalite odaklı lojistik hizmetleri sunmaktadır.

Estonya karayolu nakliye çalışmalarımız sadece standart tenteli komple tır taşımacılığı ile sınırlı olmayıp haftalık düzenli çıkışlarımızla İstanbul depolarımızdan ihracat parsiyel ve kargo yük taşımacılığı seferlerimiz de mevcuttur. Ayrıca Estonya’ya frigo tır nakliyesi, konteyner taşımacılığı ve ağır nakliyat gibi yük gruplarının taşınması gibi işlemleri de başarılı bir şekilde gerçekleştire bilmekteyiz.

Yaptığımız tüm lojistik faaliyetlerimiz karayolları yönetmeliğine uygun bir şekilde olmakta, tüm taşımalarımızda ürünler ve taşıma yapan araçlarımız CMR sigortası güvencesinde bulunmaktadır. Makismum tonaja kadar yükleme yapabilen tırlarımız alanında uzman ve deneyimli şoförlerimiz kontrolünde sefer yapmakta, yükleme noktasından teslim noktasına kadar gelişen süreci son derece dikkatli bir şekilde değerlendirerek yüklerin zamanından önce teslim adresine ulaştırılmasını sağlamaktadırlar.

Estonya Lojistik

Estonya lojistik çalışmalarını kurulmuş olduğu 2013 senesinden bu yana devam ettiren firmamız, geçen süre zarfında yapmış olduğu kaliteli hizmetler neticesinde araç filosunu büyütmüş, daha çok müşteriye hizmet vererek nakliye çalışma alanını bir hayli genişletmiştir.

Türkiye Estonya arası yük taşımacılığında zirve de yer alan kuruluşların başında gelen Mersin Frigo, komple tır nakliyesi, haftalık düzenli çıkışlarla parsiyel yük taşıma, havuzlu ve uzamalı lowbed dorseleri ile ağır nakliyat, artı eksi derecelerde yük taşıyabilen frigo tır taşımacılığı ve konteyner nakliyesi gibi alanlarda kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir.

Estonya çalışan nakliye firmaları arasında yer alıp birçok farklı özelliği ile ön planda duran firmamız, topladığı beğeni ifadeleri neticesinde alt yapısını sürekli güncelleyerek çalışma alanını büyütmüş, kısa süre içerisinde kurumsal kimlik kazanabilecek seviyelere ulaşmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir