ingiltere frigo nakliyat

Büyük Britanya adasının merkezini oluşturan İngiltere ile Ülkemizin şu günlerde ticari anlaşmaları yoğunluk kazanmış, lojistik nakliye talepleri bir hayli artış göstermiştir.Bu taleplerin büyük kısmını karşılamakta yeterli derece bulunan firmamız her türlü yükün ulaştırılmasında öncü kuruluşlardan biri haline gelmiştir.

İhraç edilecek her türlü yükün İngiltere’ye gönderilmesi konusunda destek bulacağınız sayılı firmalar arasında yer almaktayız.

cmr sigortası ile taşıma yapan firmamız aynı zamanda gümrükleme depolama acentelik sigorta aracılık hizmetleri de vermektedir.

Komple taşıma parsiyel taşıma konteyner nakliyesi ağır nakliyat ve proje yük taşımacılığı konularında günün her saati firmamıza ulaşabilir, deneyimli personellerimizden yazılı ve sözlü olrak taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İngiltere’nin başta başkent Londra olmak üzere tüm bölge ve şehirlerine taşınması düşünülen paletli yükler kuru yükler açık dökme gruplar sebze meyve dondurma balık kimyasal madde ve gabari dışı sınıfların tamamına uygun tipte araçlarımız mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir