ingiltere frigo yük

Geçmişten kazandığımız tecrübelerimizle geleceğin nakliye kuruluşu olma vizyonuyla hızını kesmeden yola emin eden adımlarla devam eden firmamız sizlere vermiş olduğu üstün hizmetlerden kazandığı gururu övünçle taşımaktadır.

Büyük Britanya adasının merkezini oluşturan İngiltere ile Ülkemizin şu günlerde ticari anlaşmaları yoğunluk kazanmış, lojistik nakliye talepleri bir hayli artış göstermiştir.Bu taleplerin büyük kısmını karşılamakta yeterli derece bulunan firmamız her türlü yükün ulaştırılmasında öncü kuruluşlardan biri haline gelmiştir.

İhraç edilecek her türlü yükün İngiltere’ye gönderilmesi konusunda destek bulacağınız sayılı firmalar arasında yer almaktayız.

Komple taşıma parsiyel taşıma konteyner nakliyesi ağır nakliyat ve proje yük taşımacılığı konularında günün her saati firmamıza ulaşabilir, deneyimli personellerimizden yazılı ve sözlü olrak taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İngiltere’nin başta başkent Londra olmak üzere tüm bölge ve şehirlerine taşınması düşünülen paletli yükler kuru yükler açık dökme gruplar sebze meyve dondurma balık kimyasal madde ve gabari dışı sınıfların tamamına uygun tipte araçlarımız mevcuttur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir