İspanya Kara Nakliye

İspanya kara nakliye çalışmalarımız, kurulduğumuz 2013 yılından bugüne istikrarlı bir şekilde devam etmekte, yakalamış olduğumuz rüzgar ile her geçen gün kurumsallaşma yolunda adım adım ilerlemekteyiz.

İspanya çalışan nakliye firmaları arasında özel bir konuma sahip olan kuruluşumuz yapmış olduğu lojistik çalışmaları ile her zaman ön planda olmuş, gelişen teknolojinin nakliye sektörüne yansımalarından anında faydalanarak harekete geçirerek üstün hizmetler sunmayı prensip haline getirmiştir.

Komple tır ve parsiyel yük taşımacılığından hatırı sayılır işlere imza atıyor, büyük proje çalışmalarında başarılı performans sergiliyoruz.

Barcelona, Madrid gibi şehirleri başta olmak üzere, tüm bölgelerine nakliye seferleri yapmakta olduğumuz İspanya’nın her köşesinde bir imzamız bulunmaktadır.

İspanya kara yolu taşımacılığı alanında büyük söz sahibi olmanın verdiği güven ile tüm ihracatçılarımızın ısrarla tercih ettiği az sayıda nakliye kuruluşu arasında yer alıyoruz.

Yükünüz yükümüzdür sloganı ile hızlı bir giriş yaptığımız nakliye sektöründe, geçmişten edindiğimiz tecrübelerimizle sektöre akılcı çözümler sunmakta, bu vesile ile birçok nakliye firmasına ışık tutmaktayız.

Nakliyat sektöründen edindiğimiz kazanımlarımızı yine bu sektöre harcayarak alanımızı büyütüp genişletmekte, araç filomuza sürekli olarak yeni araçlar eklemekteyiz. Araç filomuzda bulunan tır, kamyon, lovbet dorse, frigo dorse, konteyner dorsesi gibi çeşitli tiplerde taşıma araç gereçleri bulunmakta, araçlarımız eğitimli şoförlerimiz elinde güvenle taşıma hizmeti vermektedir.

Uluslar arası nakliyat işlerinizi gözünüz arkada kalmadan teslim edeceğiniz firma Mersin Frigo, sizlere bir telefon yakınlığı mesafe de, gelecek taleplerinizi beklemektedir.

İspanya ağır nakliye, İspanya frigo tır taşıma, İspanya parsiyel taşıma, İspanya lojistik, İspanya karayolu tır taşımacılığı gibi alanlar firmamızın layıkı ile çalışmalar yaptığı başlıca alanlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir