İsveç Nakliye 2023

İsveç Nakliye Hzmetleri

İsveç nakliye firmaları arasında düzenli olarak taşımacılık hizmeti sunan nadir kuruluşlar arasında yer alan Mersin Frigo, uzun yıllardan bu yana Türkiye İsveç arası lojistik hizmetlerini aralıksız olarak sürdürmektedir. Komple tır taşımacılığı ve parsiyel nakliyenin yanı sıra frigo tır nakliyesi, gabari dışı ağır nakliyat ve konteyner taşımacılığı gibi konularda da yeterli miktarda araç organizasyonlarımız mevcuttur.

isveç çalışan nakliye firmaları
İsveç nakliye firması

İsveç karayolu tır taşıma sektöründe uzun yıllar varlığını sürdürmüş olan firmamız, geçmişten günümüze sürekli değişen ve gelişen dünya şartlarını ve teknolojiyi yakından takip ediyor, her türlü yeniliği anında hayata geçirerek sektörde uygulamaya geçiriyor.

Türkiye ile İsveç arasında sağlanan ticaret anlaşmaları kapsamında ihracat ve ithalat nakliye çalışmaları yapmakta olan firmamız Mersin Lojistik, uzun yıllar faaliyet göstermekte olduğu lojistik sektöründe edinmiş olduğu deneyimleri ile son derece titiz çalışmalar yapmakta, beğeni toplayan faaliyetlerinin devamlılığı amacıyla maddi kazanımları ikinci planda tutarak öncelik sırasını müşteri memnuniyetine ayırmaktadır.

Adana ilimizde üretimi yapılmakta olan atık su boru gruplarının İsveç şehirlerine taşınmasında organize ettiğimiz tırlarımız kapıkule sınır kapısı çıkışlı olarak devam etmektedir.

Yaptığı taşımacılık faaliyetleri büyük oranda beğeni toplayan firmamız İsveç karayolu komple tır ve haftalık düzenli çıkışlarla parsiyel nakliye çalışmaları neticesinde, müşterileri tarafından beğenilen, önerilen ve özellikte tercih ve tavsiye edilen kurumsal kimlikli bir nakliye şirketi olma hedefini başarı ile yakalamıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir