Karadağ Nakliye 2024

karadağ çalışan nakliye firmaları
Karadağ nakliye firması

Karadağ nakliye firmaları arasında, lojistik faaliyetleri ile öne çıkan firmamız Mersin Frigo, Türkiye’ den Karadağ’a ihracatı yapılan tüm ürün kalemlerinin güvenli bir biçimde taşınmasını sağlamaktadır. Uzun yıllar önce bağımsızlığını ilan etmiş olan Karadağ ile ülkemizin ticari anlaşmaları çerçevesinde yapılan taşımacılık çalışmalarında hatırı sayılır büyük bir paya sahip olmamızın gururu ile çalışmalarımıza hız kesmeden ara vermeden devam etmekteyiz.

Karadağ çalışan nakliye firmaları ile irtibatlı kalarak süreklilik arz eden nakliye işlemlerini kararlılıkla sürdürmekteyiz. Karadağ parsiyel, ağır nakliye, konteyner taşımacılığı gibi bir çok alanda nakliye seferleri bulunan firmamız araç filosunda bulunan Türk ve yabancı plakalı tır ve kamyonlar ile ihracat nakliye çalışmaları yapmaktadır.

Tam bağımsız bir devlet statüsü kazanmamış olan ülkeye nakliye çalışmaları bir hayli teferruatlı yapılabildiğinden bir çok nakliye kuruluşu bu hat ile ilgili sağlıklı hizmet sunamamak endişesi ile seferler düzenleyememektedir. Ancak firmamız tüm gerekliliklerini yerine getirerek çok rahat taşıma hizmetleri gerçekleştirebildiğinden Karadağ ihracat taşımalarının tamamına yakınında söz sahibi pozisyonunda bulunmaktadır.

Türkiye Karadağ arasında gerçekleşmekte olan taşımacılık faaliyetleri Yunanistan ve Bulgaristan üzeri olmak üzere iki farklı güzergahtan sağlanmaktadır.Yunanistan üzeri geçişlerde İpsala sınır kapısı, Bulgaristan üzeri geçişlerde ise Kapıkule ve Hamzabeyli sınır kapıları kullanılmaktadır. Karadağ ülkesine komple tır ve parsiyel yük taşıma çalışmalarımız düzenli olarak devam etmekte, her hafta belirli günlerde İstanbul depolarımızdan parsiyel çıkışlar yapmaktayız. Karadağ parsiyel yük teslimatları gümrük noktaları veya teslim edilmesi gereken adreslere kapı teslimi olarak yapılmaktadır.

Karadağ Taşımacılık

FAALİYETLERİMİZ HAKKINDA

Karadağ  taşımacılık alanında son derece önemli işler başarmış olan firmamız, nakliye sektörüne atıldığı ilk günden bu yana çalışmalarını devam ettirmekte, geçen süre zarfında edinmiş olduğu bilgi, birikim ve kazanımlarını yerinde ve doğru kullanarak istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Coğrafi yapısı, nüfusu, ekonomisi ve az gelişmişliği nedeniyle çok fazla üretim yapabilen bir ülke olamayan Karadağ, her türlü temel ihtiyaç mamüllerini yurt dışından ithal etmekte, ithalat yaptığı ülkeler arasında Türkiye önemli bir konumda bulunmaktadır.

karadağ çalışan taşımacılık firmaları
Karadağ taşımacılık firması

KARADAĞ İHRACAT

Türkiye’den Karadağ bölgesine ihracatı yapılmakta olan her türlü yükün, yükleme anından teslim edilmesi anına kadar geçen süreyi an be an takip ederek sevkiyatları kontrol altında tutuyor, taşıma esnasında oluşabilecek en ufak bir aksaklığa anında müdahale ederek kalıcı sorunlar oluşmasını önlüyoruz. Tır ve kamyonlar ile taşınabilen tüm yük gruplarını, modern şartlarda dizayn ettiğimiz araç filomuzda bulunan tenteli, mega, frigo, açık ve lowbed tarzı araçlarımız ile taşımakta, çalıştırdığımız araçlarımızın bakımlarının tam ve zamanında yapılmış olmalarına azami özen göstermekteyiz.

Karadağ nakliye çalışmalarımız komple tır ve parsiyel yük taşıma şeklinde sınıflandırılmakta, İstanbul’da bulunan depolarımızdan haftanın belirli günleri çıkış yapmak suretiyle her ebat ve ağırlıkta ki kargo kapsamlı yüklerinizi adresten adrese teslim etmek suretiyle taşımaktayız. Ağır nakliye yük taşımacılığında da bir hayli yol kat etmiş olan firmamız, Karadağ’a taşıtılması planlanan gabari dışı, ağır tonaj ve taşmalı yüklerin taşınması işlemlerini, havuzlu ve uzamalı şeklinde adlandırdığımız lowbed dorseli tırlarımızla karayolu izin belgesi ve eskort araçlar gözetiminde gerçekleştirmekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir