Kosova Çalışan Nakliye Firmaları

NAKLİYE HİZMETLERİMİZ

Kosova çalışan nakliye firmalarının neredeyse tamamı ile lojistik işbirliği içerisinde bulunmak suretiyle tır yükleme organizasyonları yapmakta olan firmamız, uluslararası yük taşıma yetki belgesi bünyesinde bulunan araçları ile Türkiye Kosova arası ihracat ve ithalat yük nakliyesi işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.Uluslararası karayolu nakliyesinde Balkan ülkeleri arasında yer alan Kosova ile ülkemizin ticari alandaki faaliyetleri çerçevesinde taşımacılık hizmetleri sunmakta olan firmamız ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Yirmi yıldan fazla bir süreden bu yana Kosova’ nın tüm bölgelerine ihraç edilen ürünlerin nakliyesinde başarılı taşıma grafiğine imza atmaktayız..

kosova çalışan nakliye firmaları
Kosova nakliye firması

Kosova’ya İhracat taşımaları ile Kosova’ dan ithal edilen her türlü taşınabilir ürünün Türkiye ve üçüncü ülkelere taşınması hususunda ithalat ve transit nakliye çalışmalarımız da mevcut bulunmaktadır. Kosova’ya kuru yük nakliyesi, gabari dışı ağır nakliye, kuru gıda, yaş sebze meyve, kimyasal madde ve konteyner nakliyesi alanlarında adı geçen yük gruplarına uygun standart ve mega tenteli, frigo, sal kasa ve lowbed olarak adlandırılan araç tipleri ile nakliye çalışmaları yapmaktayız.Standart ve mega dorseli tenteli tırlarımız, ağır nakliye lowbed dorse araçlarımız, açık kasa ve frigo dorseli tırlarımızla tüm taleplere zamanında, yeterli ve olumlu yanıtlar vermekteyiz. Uluslararası karayolu nakliye çalışması yapan firmalarla rekabetçi çalışmalarımızla ön plana çıkan firmamız Kosova kara nakliyesi hattında da kısa sürede aranan ve tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır.

KOSOVA TARİHÇESİ

Eski bir Türk yurdu olan kardeş ülke Kosova ile gönül bağımız çerçevesinde ve ticari ilişkilerimiz neticesinde yoğun olarak taşınmakta olan ihracat yükleri ile ilgili lojistik çalışmalarımız komple tır yüklemesi dışında parsiyel nakliye, konteyner taşımacılığı, frigo tır nakliyesi ve ağır nakliyat gibi alanlarda düzenli olarak devam etmektedir.Kosova karayolu lojistik hattında komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul depomuzdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimizde mevcuttur. Yükleriniz talebinize göre adreslerinden alınarak depomuzdan çıkış yapmak suretiyle Kosova’nın  tüm şehirlerinde gümrük veya adrese teslimi şeklinde yapılmaktadır.

Priştine çalışan tır nakliye firmaları
Priştine tır nakliye firmaları

Kosova nakliye çalışmalarımızı Son model öz mal ve yabancı plakalı araçlarımız ve alanında deneyimli ekibimiz kontrolünde sağlamaktayız. Yapılan tüm seferlerde uydu kontrollü araç takip sistemi vasıtası ile anlık konumlama ile yer tespiti yapılarak gönderici ve müşterileri pozisyonunda ki firmalara anında araç konum bilgi akışı sağlanmaktadır. Kosova ihracat veya ithalat yüklerinizin CMR sigortası kapsamında TIR karne sistemi ile taşınması konusunda tüm taleplerinizi firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirerek kısa süre içerisinde en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

KOSOVA İHRACAT NAKLİYE

Ege bölgemiz illerinde üretimi yapılmakta olan perlit madeninin Kosova’nın tüm şehirlerine taşınması ve şehirler içerisinde iç nakliye hizmetleri firmamız tarafından son derece başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Küçük bir Balkan ülkesi olan Kosova ihtiyacı oranından ithal ettiği her türlü ihtiyaç maddesinin karayolu ile nakliyesini tüm kriterlere uygun olarak gerçekleştiren nadir nakliye kuruluşlarından biri olan firma Mersin Frigo’dur. Ülkemiz ile Kosova arasında süre giden ticaret faaliyetleri bünyesinde orta ölçekli ihracat ve az denebilecek ithalat yük taşıma çalışmaları bulunmakta, bu taşımaların büyük bir bölümünde pay sahibi olan firmamız son derece kaliteli bir hizmet anlayışı ile başarılı bir grafik sergilemektedir.

Kosova, ihtiyacı olan petrol ürünlerinin tamamını dışarıdan ithal etmekte, bu ürünlerin büyük bir kısmını ise komşusu bulunan Sırbistan ve Arnavutluk’tan temin etmektedir. Petrol ürünleri ülkeye boru hatları ile değil karayolu ile taşınmakta, yapılan bu taşımaların önemli bir kısmına firmamız aracılık etmektedir.

Coğrafi olarak Avrupa ve Balkanlar’ın en küçük ülkelerinden biri olan Kosova’ya ülkemizden ihraç edilen birçok kalem ürünün nakliyesi ve gümrükleme işlemlerini başarılı bir şekilde yerine getiren firmamız yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Kosova tır lojistik faaliyetlerimiz kapsamında taşımakta olduğumuz malların tamamının ihracat ve ithalat gümrükleme işlemlerini de gerektiği şekilde yerine getirmekteyiz. Karadeniz bölgemizde üretilmekte olan her türlü ısıtıcı çeşidinin tüm Balkan ülkelerine olduğu gibi, Kosova şehirlerine taşınması işlemlerinde son model tırlarımızla kaliteli organizasyonlar yapmaktayız.

Çarşamba günü Konya’dan yapmayı planladığımız Kosova İhracatının yükleme adres detayları gün içerisinde tarafınıza bildirilecektir. Tır şoförü gelince aşağıdaki numaradan ararsa yönlendirirler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir