Kuveyt Nakliye Firmaları

Arap Yarımadasının incisi konumunda bulunan ekonomisi bir hayli gelişmiş ülke Kuveyt ile ülkemiz arasında gerçekleşen ticaret anlaşmaları neticesinde lojistik nakliye sektöründe dev atımlar atılmış olup firmamız Mersin Frigo’da bu anlamda hatırı sayılır bir paya sahip olmuştur. Her türlü yük grubunun taşınma işlemleri firmamız tarafından tırlar ve konteynerler ile sağlanmakta, yükler bulundukları adresten alınıp teslim adresine varış yapılacak şekilde sevk edilmektedir.

Mümkün olan en kısa sürede varış adresine ulaştırdığımız ürünleriniz firmamız yetki belgesi ile cmr sigortası güvencesinde güvenle taşınmaktadır. Kuveyt nakliye taleplerinizi en uygun ekonomik taşıma koşullarında değerlendirilmesi adına firmamız mail ve telefonlarına bildirerek navlun fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Kuveyt çalışan nakliye firmaları arasında öne çıkan özelliğimiz, gelen her türlü taleplere anında yanıt sistemi ile karşılık vermektir.

Bu ülkeye yapılan nakliye çalışmalarında kara ve deniz yolu olmak üzere iki ayrı alternatif güzergah kullanılmaktadır. Özellikle tercih edilen güzergah Mersin ve İskenderun’dan haftalık olarak düzenli kalkış yapmakta olan roro gemileri ile kat edilen yoldur. Bu yol varış süresinin en makul şekilde tamamlanabilmesi açısından büyük önem arz etmektedir.

Istanbul-Kuveyt komple tır taşıma fiyatımız 9.500 dolar olup transit süre 8-10 gündür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir